04.03.2023

КОВАЛЕЦЬ ДЕБЮТУЄ НА ЧОЛІ «ІНГУЛЬЦЯ» СЕНСАЦІЙНОЮ ПЕРЕМОГОЮ НАД «ДИНАМО»!

У поєдинку 16 туру Української прем'єр-ліги в Києві зустрілися «Динамо» та «Інгулець». Біля керма петровського клубу дебютував Сергій Ковалець, який узимку очолив «жовто-червоних».

Перший створений командою з Петрового небезпечний момент втілився у забитий м'яч. Сітало виграв єдиноборство у Дячука і вивів на ударну позицію Козака, який свого шансу не втратив.

Реальну можливість зрівняти рахунок кияни втратили незадовго до закінчення першої половини зустрічі. Ванат обіграв Ковальова і під кутом вийшов віч-на-віч з Паламарчуком, але голкіпер зумів зачепити м'яч, який пролетів поруч зі штангою.

Ситуація для «Динамо» ще більше погіршилася перед перервою. У контратаці Одарюк замкнув простріл Клименка, забивши ще один гол у ворота господарів поля.

У другому таймі індивідуальна майстерність Гармаша, який вийшов на заміну, ледь не призвела до гола: Денис з лінії штрафного майданчика влучив у зовнішній бік штанги.

«Інгулець» продовжував вибігати в контратаки і часом це виглядало досить гостро. Спроба фінального штурму від киян тривала кілька хвилин, і з нею «жовто-червоні» цілком впоралися.

Петровський клуб здобув сенсаційну перемогу, яка стала першою для «жовто-червоних» в історії протистоянь із «Динамо». Крім того, «жовто-червоні» продовжили свою переможну серію до трьох матчів.

Результати інших матчів 16-го туру: «Кривбас» – «Колос» – 1:0, «Олександрія» – «Дніпро-1» – 2:2, «Верес» – «Чорноморець» – 1:3

Джерело: sport.ua