Football

18.08.2023

"КАРПАТИ" ВТРАЧАЮТЬ ПЕРЕМОГУ НАД "НИВОЮ" З БУЗОВОЇ В 4-МУ ТУРІ ПЕРШОЇ ЛІГИ

Львівські "Карпати" вперше втрачають очки в новому сезоні Першої ліги. На стадіоні "Україна" "зелено-білі" приймали одного з лідерів групи "А" - "Ниву" з Бузової.

У першій половині поєдинку у Львові підопічні Маркевича володіли ініціативою, проте відкрити рахунок господарям не вдавалось. Найнебезпечніший момент "Карпати" створили незадовго о перерви. Демченко скинув у штрафному на Іґора Невеса, який пробивав низом із дуже вигідної позиції - воротар Клімов врятував гостей.

Перерва однозначно пішла на користь "левам" - вже на 49-ій хвилині львів'яни таки змогли відкрити рахунок. Полегенько віддав на Підлепенця, який виконав постріл по воротах "Ниви" - м'яч рикошетом від Іґора збив кіпера гостей з пантелику. Гравці "Ниви" довго апелювали до бокового рефері, стверджуючи, що бразильський форвард заліз в офсайді. Проте, як можна пересвідчитись з відеоповторів, карпатівець поза грою не перебував - 1:0.

"Карпати" щосили йшли за другим голом, однак підводила реалізація. Під завісу поєдинку господарі, зрештою, поплатились. У компенсований час після вкидання з-за бокової межі Тименк добре зорієнтувався й спрямував м'яч у ворота "Карпат" - 1:1. А завершив матч удар Нехтія зі стандарту, який на себе прийняла поперечка.

На жаль, "зелено-білим" не вдалося перемогти в особливий день - 60-річного ювілею стадіону "Україна", яка є домашньою ареною клубу. “Карпати” і “Нива” залишаються лідерами групи “А” - в обидвох по 10 пунктів. У наступному турі львів'яни зіграють в Ужгороді з “Металістом”. Протистояння відбудеться 25 серпня. Початок гри – 12:00.

"Карпати" - "Нива" Б - 1:1

Голи: Іґор, 49 – Тименко, 90+1.

"Карпати": Кожухар, Сухар (Саків, 46), Порох, Мизюк, Полегенько, Рябов, Чачуа, Костенко (Картушов, 46), Підлепенець (Галенков, 88), Демченко (Романюк, 75), Іґор (Сидун, 83).

Післяматчевий коментар головного тренера "Карпат" Мирона Маркевича:

“Нива” – доволі організована команда. Вони давно разом грають, починаючи ще з Другої ліги, тому відчувається їхня зіграність. Хоча у суперника не було багато моментів. Ми мали три шанси, з яких потрібно було бодай два реалізовувати, щоб спокійно грати далі. Ми важко забиваємо м’ячі, тому має місце нервозність. Ще й наприкінці матчу суперник влучив у поперечку після штрафного удару. У нас виник брак концентрації на останніх хвилинах поєдинку. Потрібно бути більш зосередженим, тим паче, за такої мінімальної переваги. На жаль, ми пропустили і втратили перемогу.

Чи є команда з Бузової найскладнішим суперником? Більшість клубів є рівними. “Нива” старалась пресингувати, але ще раз повторю – ми самі винні. Є моменти – треба забивати. Однак ми їх не реалізували.