06.04.2024

"КАРПАТИ" ВДОМА ОБІГРАЛИ ФСК "МАРІУПОЛЬ" І ЗМІЦНИЛИ ЛІДЕРСТВО

Сьогодні, 6-го квітня, "Карпати" у Львові вдома приймали ФСК “Маріуполь”. Поєдинок завершився впевненою перемогою “зелено-білих” з рахунком 3:1.

Поєдинок розпочався зі швидкого мʼяча “Маріуполя”. На 5-й хвилині Ілля Зубков скинув під удар Родіону Плаксі, котрий завдав потужного удару точно під поперечку. Андрій Кожухар не бачив моменту удару, тож відбити перший удар у зустрічі не зміг – 0:1. Підопічні Мирона Маркевича дуже швидко відповіли на пропущений гол. На 27-й хвилині Іґор Невес перевів м’яч на правий фланг на вільного Підлепенця. Хавбек помітив забігання Павла Полегенька та вивів партнера на ударну позицію. Фулбек першим дотиком відправив м’яч у дальній кут – 1:1.

На 35-й хвилині “зелено-білі” вийшли вперед. Підлепенець знайшов у штрафному майданчику вільного Невеса. Бразилець перебував під щільною опікою відразу двох захисників “Маріуполя”, проте все ж знайшов момент, щоб заблокувати вибивання Харжевського, після якого м’яч перелетів Іллю Караващенка – 2:1. Таким чином, Іґор записав до свого активу дев’ятий гол у поточному сезоні Першої ліги України.

На 54-й хвилині Підлепенець відзначився ще однією результативною дією, проте цього разу півзахисник святкував гол в обіймах партнерів. У третій гольовій атаці карпатівців у ролі асистента виступив Іґор Невес. Нападник розігнав контратаку та віддав на Євгена, який змістився у центральну зону та пробив у ближній кут – 3:1.

Після перемоги над “Маріуполем” карпатівці продовжують очолювати турнірну таблицю чемпіонської групи Першої ліги. В активі “зелено-білих” 54 очки. Після перемоги "Агробізнеса" над "Інгульцем" (1:0) відрив "Карпат" до другого місця збільшився до 8 залікових балів.

“Карпати” (Львів) – ФСК “Маріуполь” - 3:1

Голи: Полегенько, 28, Іґор Невес, 35, Підлепенець, 54 – Плакса, 5

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Саків, (Романюк, 54), Полегенько, Рябов (Чех, 65), Клименко (Хромей, 65), Фетько (Картушов, 45), Підлепенець (Шах, 78), Чачуа, Іґор Невес.