18.11.2023

"КАРПАТИ" ПЕРЕМОГЛИ В ОСТАННЬОМУ ВИЇЗНОМУ МАТЧІ РОКУ

"Поділля" приймало у Хмельницькому львівські "Карпати" в рамках 17-го туру Першо\ ліги. Для "зелено-білих", до слова, це останній виїзний поєдинок в 2023-му році.

Нагадаємо, в попередньому турі підопічні Мирона Маркевича з розгромним рахунком у власних стінах обіграли "Агробізнес" - 3:0. "Поділля" у 16-му турі зіграла "суху" нічию з тернопільською "Нивою" - 0:0.

Відзначимо, що "Карпати" вийшли на поле в поєдинку проти команди Віталія Костишина із зміною в центрі оборони. Замість Владислава Бабогла, який наразі виступає та забиває в складі збірної Молдови в матчах відбору на Євро-2024, зі стартових хвилин з'явився 24-річний Богдан Векляк, який у підсумку став героєм протистояння.

У першому таймі жодна з команд не вразила ворота суперника, проте одразу на старті другого тайму карпатівці зуміли відкрити рахунок. Після передачі Тараса Саківа з кутового ударом головою м'яч у ворота спрямував Богдан Векляк.

Гол центрбека "Карпат", зрештою, став вирішальним у поєдинку. Відзначимо, що "Поділля" мало чудову можливість зрівняти рахунок у компенсований час. Задоя ударом зі стандарту поцілив точно в дев'ятку воріт Кожухаря, однак ворота "левів" зміг зробити блискучий сейв.

“Поділля” (Хмельницький) – “Карпати” (Львів) - 0:1

Гол: Векляк, 49.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Векляк, Саків, Сухар (Підлепенець, 67), Рябов (Демченко, 76), Клименко (Чех, 46), Костенко Я. (Равлик, 67), Полегенько, Чачуа, Іґор Невес (Шах, 88).