15.03.2024

«КАРПАТИ» ДАЛИ БІЙ «ШАХТАРЮ»

15 березня на стадіоні «Україна» відбувся контрольний матч, у якому львівські «Карпати» приймали лідера УПЛ донецький «Шахтар».

Уже на 1-й хвилині матчу «Карпати» повели у рахунку. Після передачі Іґора Невеса відзначився Костенко. Через шість хвилин уже сам бразильський нападник «левів» міг забивати, але чудово зіграв кіпер гостей Рудько.

Після перших десяти хвилин «гірники» оговтались та намагалися більше контролювати м’яч. Саме це і привело до того, що «Шахтарю» до перерви двічі вдалося вразити ворота Кожухаря. «Дубль» оформив Траоре.

По перерві львів'яни змінили склад, натомість донеччани це робили впродовж тайму. Обидві команди по черзі проводили стрімкі атаки, але відзначитись вдалося лише підопічним Мирона Маркевича. Педріньо не за правилами атакував у штрафному майданчику Булезу і арбітр матчу Олександр Шандор призначив пенальті, який чітко реалізував дебютант «Карпат» бразилець Аріельсон. У підсумку - бойова нічия 2:2.

Склад «Карпат» у першому таймі: Кожухар, Саків, Бабогло, Векляк, Полегенько, Костенко, Чех, Чачуа, Хаса, Хромей, Іґор Невес.

Склад «Карпат» у другому таймі: Ільющенков, Булеза, Мизюк, Козік, Романюк, Фетько (Тлумак, 69), Клименко, Рябов, Підлепенець, Демченко, Аріельсон.

Мирон Маркевич (головний тренер «Карпат»): «Рахунок по грі. У цій грі ми вирішували свої питання, а гості свої. Для нас це був хороший спаринг, незважаючи, що суперник грав без футболістів, яких викликали до національної збірної України. Ми побачили певні проблеми в своїй команді, адже пропускати два м’ячі за перший тайм трохи забагато. Ще варто нам попрацювати над реалізацією.

Тепер маємо тиждень до матчу з СК «Полтава». Вивчаємо цю команду, яка добряче попсувала нерви у першій половині чемпіонату своїм суперникам. І, звичайно, очікуємо наших уболівальників на цю гру».

Владислав Клименко (півзахисник «Карпат»): «Незважаючи на іменитого суперника, ми намагались під час матчу показувати свої найкращі якості. У другому таймі було завдання добавити в агресії і вирівняти становище. Могли і більше забити, ніж два м’ячі, десь не вистачило майстерності, а, можливо, і футбольного щастя.

Думаю, ми впорались із завданням, яке нам ставили на цей матч тренери, і глядачі, які дивились матч, були задоволені від гри обох команд».