Football

15.02.2024

«КАРПАТИ-2» ПОСТУПАЮТЬСЯ У РІВНОМУ

15 лютого, футболісти «Карпат-2» завітали до Рівного, де провели контрольну гру з НК «Верес» U-19.

Як зазначив після гри наставник «зелено-білих» Роман Гнатів, було два різні тайми.

У першому карпатівці пропустили три м’ячі, але в другому зуміли переломити хід гри і двічі забили – гравець на перегляді та Дебич. Та знову ж, через помилку оборонців «левів» господарі поля зуміли відзначитись вчетверте. У підсумку поразка «Карпат-2» 2:4.

Склад «Карпат-2» у першому таймі: Борис, Катрич, Копил, Ілюхін, Рожко, Абрамчук, Скороход та чотири гравці на перегляді.

Склад «Карпат-2» у другому таймі: Борис (Фандист, 70), Бойченюк, Дебич, Коваленко, Фетько, Гайдучок, Савчин, Пилипчук і три гравці на перегляді.

Наступний поєдинок «Карпати-2» проведуть у понеділок, 19 лютого. Суперником буде ФК «Мостиська».