17.04.2024

«КАРПАТИ-2» ПЕРЕМАГАЮТЬ І ЗАКРІПЛЮЮТЬСЯ У ПЕРШІЙ П’ЯТІРЦІ

17 квітня «Карпати-2» приймали у Дублянах ФК «Тростянець» у рамках 24-го туру Другої ліги України. Підопічні Романа Гнатіва здобули перемогу над гостями із Сумщини 1:0.

До цієї гри друголігові «Карпати-2» провели два матчі і в обидвох зіграли унічию. На матч проти ФК «Тростянець» з першої команди був відданий лише Юрій Тлумак. Це дозволило тренерському штабу задіяти більше молоді, яка проявила себе з найкращої сторони.

На 28-й хвилині на дальній удар наважився Дмітрій Іродовський і м’яч влетів у самісіньку «дев’ятку». Ще до перерви збільшити рахунок міг нападник Вадим Сидун, але йому вкотре забракло влучності. В останніх трьох матчах цей гравець жодного разу ще не відзначився.

По перерві гості заграли активніше і мали дві нагоди для взяття воріт львів’ян. В одному моменті їм забракло влучності, а в іншому вдало зіграв Назар Домчак.

Після цієї перемоги «Карпати-2» закріпилися на п’ятій сходинці турнірної таблиці.

Команди грали у таких складах:

«Карпати-2»: Домчак, Копил, Киричок, Ломницький, Катрич, Тлумак (Резнік, 46), Гудзінський, Дебич (Абрамчук, 75), Равлик (Івасій, 57), Іродовський (Бойченюк, 87), Сидун (Пилипчук, 87).

«Тростянець»: Осадчук, Коваленко, Таранушич (Мизюк, 77), Грек, Андріца (Кошкін, 85), Гезело, Сліпухін, Дувняк (Бистрицький, 60), Строчинський (Шаповал, 46), Кравченко, Проданов.