Football

19.02.2024

«КАРПАТИ-2» ПЕРЕМАГАЮТЬ ФК «МОСТИСЬКА»

Львівські «Карпати-2» у заключний день тренувальних зборів, 19 лютого, провели контрольну гру проти ФК «Мостиська». Як і попередніх матчах тренерський штаб використав різні склади у кожному таймі.

У першому таймі львів’яни домінували на штучному газоні стадіону «Школяр» і не дали жодного шансу суперникам створити бодай один небезпечний момент. Натомість, на 12-й хвилині міг забивати Пилипчук, але воротар гостей в останню мить зреагував на підступний удар 16-річного карпатівця. Хороші нагоди для взяття воріт мав Фетько, але йому бракувало влучності або вміло віддали гольову передачу. Та все ж підопічні Романа Гнатіва, ще до перерви зуміли двічі влучити у ворота обласної команди. Спочатку Скороход із-за меж штрафного майданчика пробив у верхній кут воріт. А під завісу тайму швидка атака в якій приймали участь Пилипчук та Дебич завершилась влучним ударом гравця, який перебуває на оглядинах.

По перерві, футболісти ФК «Мостиська» спромоглися не лише на декілька хороших атак, але й двічі заставили карпатівців розпочинати з центра поля. Але це їм не допомогло, здобути бодай нічию, адже молоді футболісти «Карпат-2» теж двічі влучали у ціль – Абрамчук та гравець на оглядинах. У підсумку 4:2 перемога «Карпат-2».

«Карпати-2» грали у таких складах:

1-й тайм: Борис, Савчин, Катрич, Копил, Скороход, Дебич, Фетько, Пилипчук та три гравці на перегляді.

2-й тайм: Борис (Фандист,68), Рожко, Ілюхін, Бойченюк, Коваленко, Абрамчук, Равлик та чотири гравці на перегляді.

22 лютого, «Карпати-2» вирушають на тренувальний збір до Закарпаття і базуватимуться впродовж двох тижнів в Хусті.