02.07.2021

ІСПАНІЯ ТА ІТАЛІЯ ВИЗНАЧАТЬ ОДНОГО З ФІНАЛІСТІВ ЄВРО-2020

Сьогодні, 2 липня, на чемпіонаті Європи з футболу стартувала стадія чвертьфіналу. У першій парі Іспанія зустрічалася зі Швейцарією. І пройти далі представники Піренеїв змогли лише завдяки серії пенальті. Навіть попри те, що з 77 хвилини вони грали у більшості. Для іспанців - це вже другий дуже нервовий матч на стадії плей-оф, після драматичних 5:3 з Хорватією.

Іншою парою була Італія та Бельгія. Червоні дияволи в першому таймі були не надто гострими в атаці, на відміну від італійців, які двічі відзначилися: зусилля команди в гол втілили Інсіньє та Барелла. Бельгія ж теж зуміла відзначитися до перерви: Докю вдало увійшов у штрафний майданчик та заробив на собі фол. Пенальті реалізував Лукаку. Однак на більше не спромоглися. І далі ідуть італійці, які знову оновлюють рекорд без поразок.