News

Football

28.12.2021

ІЛЛЯ ПОВАЛІЙ: «ХОЧЕТЬСЯ ЯКНАЙШВИДШЕ ПРИСТУПИТИ ДО ТРЕНУВАНЬ»

Грудень місяць – це пора відпочинку футболістів – професіоналів. Гравці «Карпат» зберуться разом 20 січня.
Майже одразу після того, як розпочалася перерва у чемпіонаті, я поїхав додому до Києва, – каже Ілля– Певний період часу провів з рідними, а потім вирушив з друзями у Єгипет.


Чим займаєшся зараз?

Перебуваю у Києві. Намагаюся приділяти увагу рідним та друзям. Адже у розпал сезону такої нагоди не було, тому хочу з усіма зустрітися. Про футбол теж не забуваю. Інколи з друзями граємо у «дир-дир». Збирається хороша команда з гравців, які зараз виступають у Прем’єр-лізі та Першій лізі.


Коли «Карпати» грали на виїзді з командами Київщини у тебе була своя підтримка?

Не на всіх матчах, але була. Мама, наприклад, відвідала дві гри проти «Чайки» та «Києва», а батько був на поєдинку проти «Києва».


За Львовом уже встиг скучити?

Так, уже тягне до Львова. Насправді вже хочеться якнайшвидше приступити до тренувань. У нас прекрасний колектив, тому є бажання усіх побачити.


Як оцінюєш свій дебютний сезон у «Карпатах».

Радий, що регулярно граю. Це головне для футболіста. Увесь колектив зосереджений на спільній цілі – підвищитись у класі. Всі докладають максимум зусиль, щоб виконати це завдання.


Тринадцять поспіль перемог…

Цей показник яскраво свідчить про те, що на кожну гру ми налаштовуємося дуже серйозно. Налаштовані продовжити нашу успішну ходу і демонструвати якісний футбол.


На твоєму рахунку два забитих м’ячі у вісімнадцяти матчах.

Завжди приємно забивати, але головне командний результат. Радий, якщо вдається відзначитися і команда виграє – це вдвічі приємніше.


Попереду новорічні та різдвяні свята. Що хочеш побажати вболівальникам «Карпат»?

Передусім міцного здоров’я. Вдячний їм за підтримку і сподіваюся, що у весняній частині чемпіонату вони радітимуть нашим успіхам та завжди перебуватимуть поруч з «Карпатами». Розмовляв Павло Пилипчук


Розмовляв Павло Пилипчук

Others News