23.06.2021

ГРУПА Е: ІСПАНЦІ ГРОМЛЯТЬ СЛОВАКІВ, ШВЕЦІЯ ПЕРЕМАГАЄ ПОЛЬЩУ

Останній тур групи Е цікавив українців чи не найбільше. Після власного результату, звісно. Перемога однієї з команд в матчі Словаччина - Іспанія та непрограш шведів у матчі з Польщею виводили нас у плей-оф. Та ще й, найбільш ймовірно, на переможця цієї групи. Тож увага була прикута максимальна.

І вже наприкінці першого тайму цих матчів результат був для нас дуже сприятливим: Швеція перемагала мінімально Польщу, Іспанія двічі відзначилася у воротах словаків. Після перерви іспанці продовжували нарощувати перевагу, забивши п'ять м'ячів та не пропустивши ні разу. А от шведи трохи полоскотали нерви і собі, і українцям. Виграючи 2:0 вони пропустили двічі, опустившись на друге місце в групі. Для нас це означало потрапляння на Іспанію в 1/8 фіналу, для шведів - перебування за крок від спуску до 3 місця. Та на 90+4 Клаессон вивів шведів вперед та приніс їм перемогу в матчі та в групі.