14.06.2024

ГОЛЬОВА ФЕЄРІЯ НІМЕЧЧИНИ У МАТЧІ-ВІДКРИТТІ ЄВРО-2024

У п'ятницю, 14-го червня, відбувся матч-відкриття чемпіонату Європи-2024 з футболу.

У першому матчі Євро-2024 господарі турніру, збірна Німеччини, розгромили суперників з Шотландії - 5:1.

Німеччина до двадцятої хвилини вела в рахунку з подвійною перевагою - першими голами на турнірі відзначилися Вірц і Мусіала. Перед перервою Гаверц реалізував пенальті - перший тайм завершився з рахунком 3:0. Шотландія зуміла відповісти голом у другому таймі, але вдалося це завдяки автоголу Рюдігера. Німеччина спромоглася ще на два голи: на 68-ій хвилині вразив ворота шотландців Фюлькруг, а встановив фінальний результат у компенсований час Джан.

Євро-2024. 1-й тур

Німеччина — Шотландія - 5:1

Голи: Вірц, 10, Мусіала, 19, Гаверц (пен.), 45+1, Фюллкруґ, 68, Джан, 90+3 — Рюдіґер, автогол, 87

Цікаво, що вперше в історії матч-відкриття Євро завершився з різницею в 4 голи на користь однієї з команд (попередній рекорд встановлено на минулому чемпіонаті - 0:3 в матчі Туреччина - Італія 2021 року).