28.10.2023

ДВА РІЗНІ ТАЙМИ: В "ЕЛЬ КЛАСІКО" ПЕРЕМОГУ ЗДОБУВ "РЕАЛ"

"Реал" та "Барселона" зустрілись в матчі 11-го туру іспанської Ла Ліги.

На стадіоні "Олімпійський" у Барселоні господарі поля досить швидко відкрили рахунок: на 6-ій хвилині Гюндоган пройшов до штрафного мадридців та впевнено переграв Кепу. У першому таймі "Реал" майже не було помітно, на відміну від "Барселони", яка чудово працювала в атаках та активно пресингувала суперника. Каталонці могли й подвоїти перевагу - незадовго до перерви Фермін Лопес пробив у штангу з центра штрафного.

У другому таймі гості стартували активніше, завдавши чимало ударів. Проте, небезпечніше діяла попереду "Барселона" - в одному з моментів після кутового Іньїго пробив у каркас воріт. Відновив паритет неймовірним ударом метрів з 25-ти Джуд Беллінгем. А в компенсований час англійський футболіст з близької відстані розстріляв ворота тер Штегена - 2:1.

"Барселона" - "Реал Мадрид" - 1:2

Голи: Гюндоган, 6 - Беллінгем, 68, 90+2

"Барселона": тер Штеген – Араухо, Крістенсен, Іньїго Мартінес – Канселу (Ямаль, 77), Гаві, Гюндоган, Бальде – Фермін Лопес (Ромеу, 72) – Ферран Торрес (Левандовський, 61), Жоау Фелікс (Рафінья, 77)

"Реал Мадрид": Кепа – Карвахаль, Рюдігер, Алаба, Менді (Камавінга, 52) – Чуамені – Вальверде, Беллінгем, Кроос (Модрич, 63) – Вінісіус (Васкес, 90+5), Родріго (Хоселу, 63).

"Реал" лідирує в Ла Лізі, маючи стільки ж очків, скільки й "Жирона", в складі якої виступають українці Довбик та Циганков, - 28. "Барселона" натомість третя з 24-ма балами.