12.11.2023

ДУБЛЕРИ "КАРПАТ" ПЕРЕМОГЛИ ОДНОГО З ЛІДЕРІВ ДРУГОЇ ЛІГИ

Львівські "Карпати-2" здобули важливу перемогу в 17-му турі другої ліги. Дублери "зелено-білих" здолали одного з лідерів чемпіонату - петропавлівську "Чайку".

На 25-й хвилині “леви” заробили право на штрафний удар, після якого команда відкрила рахунок. Стандарт иконував Віталій Гайдучок. Кіпер “Чайки” Володимир Коломієць парирував удар перед собою. Першим на добиванні опинився Вадим Сидун, який відправив м’яч у сітку – 0:1. Для Сидуна це вже 6-й м'яч в сезоні.

У другому таймі "Карпати-2" подвоїли перевагу - Олександр Абрамчук вийшов віч-на-віч з кіпером суперника та відправив м’яч у сітку – 0:2.  На 81-й хвилині “Чайка” скоротила відставання. Голом відзначився Дмитро Сичевський. Вже у компенсований арбітром час карпатівці спіймали суперника на контратаці та успішно реалізували її. Крапку в матчі поставив Максим Скороход – 1:3.

Перемога над "Чайкою" дозволила "Карпатам-2" піднятися на 9-ту сходинку.

“Чайка” (Петропавлівська Борщагівка) – “Карпати-2” (Львів)

Голи: Сичевський, 81 – Сидун, 25, Абрамчук, 57, Скороход, 90+2.

“Карпати-2”: Домчак, Катрич, Савчин, Копил, Ілюхін (Абрамчук, 46), Гайдучок, Рожко, Бойченюк, Дебич, Скороход, Сидун.