29.03.2024

ДРУГА ПОСПІЛЬ ПЕРЕМОГА "ЗЕЛЕНО-БІЛИХ" У ЧЕМПІОНСЬКІЙ ГРУПІ ПЕРШОЇ ЛІГИ

Львівські "Карпати" зіграли свій другий матч у чемпіонській групі Першої ліги України з футболу. Знову провівши поєдинок на власному полі, підопічні Мирона Маркевича обіграли сумську "Вікторію".

"Зелено-білі" розпочали матч із взяття воріт суперника. На 6-ій хвилині Тарас Саків віддав передачу на Яна Костенка, який змістився до лінії штрафного майданчика та влучно пробив у правий нижній кут воріт суперника – 1:0.

Згодом гра заспокоїлась, а львів’яни контролювали її хід. Карпатівці виконали кілька кутових ударів, але втілити їх у забиті м’ячі не зуміли. Натомість “Вікторія” відповіла двома штрафними ударами, які теж успіхом не увінчались. У другому таймі ситуація на полі майже не змінилась. Хорошу нагоду забити мав капітан "Карпат" Амбросій Чачуа, який не влучно замкнув чудовий простріл на дальню стійку від Підлепенця.

“Карпати” (Львів) – “Вікторія” (Суми) - 1:0

Гол: Костенко, 6.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Саків, Полегенько, Рябов (Чех, 57), Клименко (Тлумак, 79), Костенко (Картушов, 79), Підлепенець (Джаред, 74), Чачуа, Аріельсон (Демченко, 57).

У наступному турі “Карпати” вдома прийматимуть “Маріуполь”. Матч відбудеться у суботу, 6-го квітня та розпочнеться о 12:00. Після перемоги над “Вікторією” львів’яни продовжують очолювати турнірну таблицю чемпіонської групи Першої ліги. В активі “зелено-білих” 51 заліковий бал.