26.09.2023

ДРУГА ПОРАЗКА УКРАЇНОК У ЛІЗІ НАЦІЙ: ЦЬОГО РАЗУ ВІД ЗБІРНОЇ ПОЛЬЩІ

Жіноча збірна України з футболу провела другий матч групового етапу першого в історії розіграшу Ліги націй. Суперницями "синьо-жовтих" у виїзному поєдинку стала команда Польщі.

У новоствореній Лізі нації Україна потрапила до дивізіону В, де її суперницями стали Польща, Сербія та Греція. До старту у турнірі команду готував новий тренер – Володимир Пятенко, який у статусі виконувача обов'язків змінив іспанця Луїса Кортеса.

На старті Ліги націй українські футболістки поступилися Сербії. Номінально домашній матч у польському Старогарді-Ґданському "синьо-жовті" програли з рахунком 1:2.

Ліга націй (жінки). Груповий етап, 2-й тур

Польща – Україна - 2:1

Голи: Пайор, 21, 67 – Шматко, 80

Перший гол у матчі українські гравчині пропустили на 21-й хвилині, коли нападниця "Вольфсбурга" Ева Пайор вивела Польщу вперед. У другому таймі Польща подвоїла свою перевагу завдяки гольовому удару Пайор, яка на 67-й хвилині оформила дубль. На 80-й хвилині зустрічі захисниця "Галатасарая" Любов Шматко скоротила відставання у рахунку до одного гола. Впродовж матчу Україна здійснила по воротам суперниць два влучні удари (проти семи у Польщі), а також виконала два кутових (стільки ж у опоненток). До завершення матчу суперниці більше не забили голів, відтак, зустріч завершилася другою поспіль поразкою України.