15.10.2024

ДРУГА ПОРАЗКА ПІСЛЯ ВОСЬМИ ПЕРЕМОГ: УКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖКА ФІНІШУЄ ДРУГОЮ У ГРУПІ ВІДБОРУ ЄВРО-2025

Молодіжна збірна України з футболу зазнала другої поразки у відборі на чемпіонат Європи-2025 - поступилася Сербії з рахунком 1:0.

Не втримавши напередодні перемогу над однолітками з Англії (1:2), команда Унаї Мельгоси підходила до заключного туру лідером групи F. Водночас перевага "синьо-жовтих" над англійцями на другій сходинці скоротилася до двох очок.

Англія U21 паралельно проводила свій матч з Азербайджаном, в якому перемогла 7:0. Україна натомість сьогодні не набрала жодного очка і втратила першу позицію в таблиці.

Вже після пів хвилини гри серби створили перший момент біля воріт гостей: Йован Слівич бив з-за меж штрафного — м'яч зафіксував Руслан Нещерет.

Україна вперше цілила у ворота суперників на 19-й хвилині: Єгор Ярмолюк приклався з центру штрафного, невдовзі пробивав Іван Варфоломєєв - в обох епізодах на місці був воротар Лазар Калічанін.

На екваторі тайму Сербія відкрила рахунок. Пресинг господарів допоміг перехопити м'яч на підступах до штрафного, а Мілан Алексич довершив атаку прицільним ударом - 1:0.

Незадовго перед перервою зрівнювати рахунок міг Назар Волошин, але з гострим ударом українця зі штрафного впорався воротар.

У другому таймі Нещерет виконав свій другий сейв у матчі - потягнув удар Слівича. В України ударів повз ворота завдавали Ілля Квасниця та Максим Брагару.

Найкращий шанс відновити паритет у другому таймі мав Квасниця: опинився перед напівпорожніми воротами, але з лінії воротарської зони не поцілив у площину.

Кваліфікація Євро-2025 (U21). 10-й тур

Сербія - Україна - 1:0

Гол: Алексич, 21

Попри поразки у двох останніх матчах Україна гарантувала собі путівку на чемпіонат Європи — за очками через рейтинг других місць. Як переможець групи на турнір пробилися чинні чемпіони англійці.

Турнірне становище у групі F: 1. Англія - 25 очок (10 матчів), 41:6 (різниця голів), 2. Україна - 24 (10), 20:7, 3. Сербія - 16 (10), 13:18, 4. Північна Ірландія - 11 (10), 10:10, 5. Люксембург - 8 (10), 6:23, 6. Азербайджан - 3 (10), 4:30