28.08.2023

ДРУГА ЛІГА: "КАРПАТИ-2" ПОСТУПИЛИСЬ "ЮКСІ", ДУБЛЬ "РУХУ" ВИРВАВ НІЧИЮ

Учора, 27 серпня, відбулися матчі 4-го туру Другої ліги. Дублі львівських команд, "Карпат" і "Руху" зіграли домашні поєдинки, в яких показали різні результати.

"Карпати-2" на стадіоні "Україна" приймали спортивний клуб "ЮКСА" (Українська Християнська Спортивна Академія) з села Тарасівки Фастівського району. Друга команда "зелено-білих" у першому таймі двічі пропустила від амбітного новачка професійного футболу. Вже на 3-ій хвилині відзначився Євдокимов, а незадовго до перерви перевагу подвоїв бразильський легіонер "ЮКСИ" Венді.

Підопічні Романа Гнатіва створили нагоди для скорочення відставання у другій половині гри. Спершу Кожанов завдав потужного удару здалеку, проте голкіпер гостей надійно парирував постріл. Згодом капітан команди асистував Галенкову, але після його удару головою м'яч пролетів поруч зі стійкою. На 74-ій хвилині Кожанов небезпечно пробивав зі стандарту - Федотов знову ліквідував загрозу.

У підсумку, 0:2. Перемога дозволити "ЮКСІ" очолити турнірну таблицю.

«Карпати-2» – «ЮКСА» – 0:2

Голи: Євдокимов, 3, Венді, 40.

«Карпати-2»: Ільющенков, Катрич, Савчин, Матвєєв (Коваленко, 46), Гайдучок, Скороход (Дебич, 78), Резнік (Рожко, 69), Фетько, Галенков, Кожанов (Пилипчук, 78), Сидун (Копил, 54).

Інша львівська команда, яка також змагається в третьому за класом українському дивізіоні, на своєму полі приймала вінницьку "Ниву". "Рух-2" пропустив першим на старті другого тайму. Майже під завісу поєдинку команда Володимира Безуб'яка змогла вирвати заліковий бал завдяки голу Непепієва - 1:1.

«Рух-2» – «Нива» Вінниця – 1:1

Голи: Непепієв, 82 – Євтіхов, 49

«Рух-2»: Герета, Лях, Товарницький, Дуць, Гришкевич (Михальчук, 75), Довгий (Хмельовський, 78), Русяк (Штокал, 75), Рогачов, Непейпієв, Михайлів (Шайда, 78), Карабін (Музичук, 64).

Після чотирьох турів дубль "рухівців" посідає шосту позицію в турнірній таблиці, а "Карпати-2" замикають десятку. Команда Безуб'яка наступний поєдинок проведе на виїзді проти "Тростянця", а участь "зелено-білих" у 5-му турі поки під питанням, оскільки миколаївський "Васт" ризикує припинити існування. Колектив залишило декілька гравців й команда не виїхала на матч зі "Скалою-1911".

Інші результати 4-го туру Другої ліги:

«Реал Фарма» – «Чайка» – 1:1 (Барсуков, 53 – Семенець, 25), «Кудрівка» – «Тростянець» – 1:1 (Коваль, 49 – Сліпухін, 43), «Звягель» – «Локомотив» – 4:0 (Ндукве, 16; Скидан, 42; Ващишин, 65; Оринчак, 76).