06.10.2022

«ДНІПРО-1» – «ВАДУЦ»: НЕПРИЄМНИЙ І НЕОЧІКУВАНИЙ СЮРПРИЗ ІЗ ЛІХТЕНШТЕЙНА

Від «Дніпра-1» у поєдинку 3 туру групового етапу Ліги конференцій з «Вадуцом» українські уболівальники очікували тільки перемоги, адже представник Ліхтенштейну не мав би створити серйозних проблем українській команді, яка набрала переможної ходи як у чемпіонаті України, так і в попередньому виїзному єврокубковому поєдинку з кіпрським «Аполлоном» (3:1), ставши одним із реальних претендентів на вихід із групи E.

«Дніпро-1» (Україна) – «Вадуц» (Ліхтенштейн) – 2:2

Голи: Довбик, 5; Пихальонок, 78 – Фер, 26; Гассер, 47

«Дніпро-1» повів у рахунку вже в дебюті поєдинку – простріл з лівого флангу першим дотиком замкнув Довбик. Та в середині першого тайму «Вадуц» досить несподівано відігрався – відзначився Фер. А на початку другого тайму команда з Ліхтеншейна вийшла вперед – після удару Гассера. Часу, щоб змінити хід гри у дніпровців залишалося ще чимало і зрештою номінальні господарі відновили рівновагу в рахунку - після передачі від Довбика влучний удар завдав Пихальонок. Та на більше гравці «Дніпра-1» не спромоглися і задовольнилися неочікуваною нічиєю.

«АЗ» (Нідерланди) - «Аполлон» (Кіпр) - 3:2

Турнірне становище у групі E: 1. «АЗ» - 9 (3), 2. «Дніпро-1» - 4 (3), 3. «Вадуц» - 2 (3), 4. «Аполлон» - 1 (3)