Football

12.11.2023

"ДНІПРО-1" ПЕРЕМІГ "ШАХТАР", ЗАБИВШИ ГОЛИ-ШЕДЕВРИ

"Дніпро-1" здолав "Шахтар" у матчі 14-го туру Української Прем'єр-ліги з футболу.

Нагадаємо, цього тижня підопічні Маріно Пушича обіграли в Лізі чемпіонів "Барселон" (1:0).

У поєдинку на "Арені Львів" відкрили рахунок саме "гірники". Сікан підхопив м'яч у штрафному, в дотик пробивши у ворота дніпрян. "Дніпро-1" відновив паритет незадовго до перерви - Едуард Сарапів відзначився головою після подачі.

На старті другого тайму підопічні Юрія Максимова вийшли вперед - Гуцуляк пробіг лівим флангом, змістився до центру й філінгранним пострілом відправив м'яч у ворота Різника. Через 5 хвилин "Дніпро-1" подвоїв перевагу - Богдан Лєднєв ударом зі штрафного перекинув стінку та забив третій гол своєї команди в поєдинку.

3:1 - дніпряни одноосібно очолили турнірну таблицю УПЛ, маючи 30 очок. "Шахтар" натомість 4-й - після 12-ти матчів донецький клуб має 24 очки.