09.08.2022

ДИНАМО ПОСТУПАЄТЬСЯ ШТУРМУ В ОСНОВНИЙ ЧАС, ОДНАК ПЕРЕМАГАЄ ТА ЙДЕ ДАЛІ

Сьогодні в австрійському Граці основний час завершився з рахунком, що аналогічний тому, що тиждень тому зафіксували у Лодзі – мінімальна перемога господарів (відзначився Хейлунд). Таким чином протистояння перейшло в овертайми.

А у першому з них Костянтин Вівчаренко, що вийшов на поле у другому таймі, вдало відкрився після подачі, отримав шанс обробити м'яч та пробити поміж ніг воротарю. І це 1:1 в матчі та 2:1 на користь киян в протистоянні. А наприкінці першого екстратайму Штурм залишився у меншості: Саркарія за фол проти Андрієвського отримав другу жовту.

А на 112-ій хвилині Віктор Циганков з передачі Владислава Ваната схилив шальки терезів на користь Динамо не лише в двоматчевому протистоянні, а й в цьому матчі – 2:1 на користь Динамо у Граці.

У плей-офф зіграємо з Бенфікою, яка не помітила Мідтьюланд (7:2 за сумою двох матчів).