18.02.2023

ЦИГАНКОВ ФЕЄРИТЬ В ІСПАНІЇ: ГОЛ, АСИСТ, ВИСОКІ ОЦІНКИ ТА ЗАХОПЛЕНІ ВІДГУКИ!

Український футболіст Віктор Циганков уперше відзначився гольовими діями за іспанську «Жирону». Відбулося це у матчі чемпіонату Іспанії проти «Альмерії».

У цій грі Циганков дебютував у основному складі «Жирони» - до того він двічі виходив на поле на заміну. Віктор вийшов на позиції правого вінгера, розташувався там за схеми 4-4-2.

Ще у першому таймі «Жирона», яка до цього матчу випереджала «Альмерію» на два очки у турнірній таблиці, забила п'ять голів у ворота суперника. Один з них - скасували через офсайд. Ще у двох безпосередньо участь взяв український футболіст.

На 34-й хвилині Віктор замкнув простріл з флангу, забивши м'яч у порожні ворота. Таким чином, Циганков забив перший гол у кар'єрі за «Жирону» та зробив рахунок у матчі 2:0.

Дев'ять хвилин потому Віктор отримав пас після вбігання у вільну зону з лівого кута штрафного і віддав в один дотик ефектний пас п'яткою, який став результативним. З цієї передачі Циганкова було забито гол, тож він записав до свого активу також асист - 4:0.

На 65-й хвилині Циганкова замінили, це сталося за рахунку 4:0 на користь «Жирони». Матч ще продовжується - рахунок 6:1.

За 65 хвилин на полі Віктор Циганков забив один гол (єдиний удар по воротах), віддав асист, а також віддав 14 точних передач (61% точності) та 9 разів втрачав м'яч.

Після поєдинку статистичні портали WhoScored та SofaScore виставили Циганкову високі оцінки. Від WhoScored Віктор отримав 8,3 бала, а від SofaScore – 8,1 бала.

Захоплені відгуки про гру українця залишили у соцмережах уболівальники іспанського клубу.