14.12.2022

ГОЛОВНА СЕНСАЦІЯ ПРИПИНЯЄ БОРОТЬБУ ЗА ЗОЛОТО – ФРАНЦІЯ ЗАХИЩАТИМЕ ТИТУЛ ЧЕМПІОНА СВІТУ У ФІНАЛІ!

Відбувся другий півфінальний поєдинок чемпіонату світу, в якому зустрілися чинні чемпіони світу футболісти збірної Франції та головна сенсація катарського мундіалю - команда Марокко. Матч пройшов в Ель-Хаурі (Катар), на стадіоні «Ель-Байт».

Європейці повели в рахунку вже на старті поєдинку. Під час результативної атаки, після прострілу Грізманна, марокканці двічі заблокували удар Мбаппе, але м'яч полетів на кут воротарського, і Ернандес завдав удар повз голкіпера. До перерви м'яч влучав у каркаси обох воріт, але лінію воріт не перетинав, тож суперники пішли відпочивати за мінімальної переваги французів.

Рахунок 1:0 зберігався значний проміжок часу і у другому таймі. Та під завісу зустрічі спрацювала заміна від наставника збірної Франції Дідьє Дешама, який випустив на поле Коло Муані замість Дембеле. Вже наступної хвилини той зробив рахунок 2:0. Мбаппе пофінтив у штрафному суперників і після його удару м'яч зрикошетив до кута воротарського, звідки Коло Муані завдав влучний удар. Зрештою фінальний свисток арбітра зафіксував вихід Франції у фінал катарського ЧС-2022, де вона у неділю, 18-го грудня, зустрінеться з Аргентиною. Початок матчу - 17.00.