Football

15.06.2023

ЧЕМПІОНИ СВІТУ: 4 РОКИ ТОМУ ЗБІРНА УКРАЇНИ U-20 ТРІУМФУВАЛА НА ЧС У ПОЛЬЩІ

15 червня 2019 року національна молодіжна команда України U-20 під керівництвом Олександра Петракова здобула перемогу на чемпіонаті світу. Тоді у вирішальному поєдинку українці обіграли Південну Корею.

У шаленому фіналі на початку гри рахунок відкрив суперник "синьо-жовтих": Лі Кангін реалізував пенальті. Незадовго до перерви відновити паритет дозволив Владислав Супряга. На старті другого тайму форвард "Динамо" оформив дубль та вивів збірну вперед. Крапку у фіналі неймовірним голом поставив Гіо Циташвілі - 3:1.

Молодіжна команда України уперше в історії стала чемпіоном світу. За підсумками мундіалю найкращим воротарем визнано Андрія Луніна - українського голкіпера "Реала". Сергій Булеца отримав Срібний м'яч ЧС-2019.