26.02.2023

«ЧЕЛСІ» ЗНОВУ ПРОГРАЄ, МУДРИК ЗА ЛІЧЕНІ ХВИЛИНИ НА ПОЛІ СИТУАЦІЮ НЕ ЗМІНЮЄ

Період адаптації українського нападника Михайла Мудрика в лондонському «Челсі» триває, хоча й не настільки успішно, як би хотілось. Проте проблеми «пенсіонерів» наразі полягають скоріше не в 100-мільйонному «зимовому» новачкові, а в самому підході головного тренера Грема Поттера до побудови гри команди. Зрештою, без нашого співгромадянина в стартовому складі «сині» розпочинали матч минулими вихідними проти «Саутгемптона» (0:1), і так само не було Мудрика з перших хвилин не менш важливої звітної зустрічі – у рамках гостьового дербі проти «Тоттенгема» в двадцять п’ятому турі англійської Прем’єрі-ліги.

Проти команд Антоніо Конте важко грати будь-якому супернику, тим паче, коли гості не йдуть за швидким голом на полі «шпор». «Челсі» не виказав жодного бажання це робити, тож не дивно, що згодом захист господарів поля виявився занадто великою перешкодою для команди Грема Поттера. У той самий час, «Тоттенгем» не прагнув наражати себе на контратаки опонентів, а глядачі в підсумку отримали лише прісний футбол у першій половині гри.

А на початку другого тайму дальній постріл із правого флангу у виконанні Скіппа під поперечину шокував команду Поттера настільки, що та так і не оговтається в подальшому. Непоганим вийшов удар на перший гол у професійній кар’єрі в рамках АПЛ.

Вдруге м’яч у ворота «Челсі» спрямував Гаррі Кейна, на якого Даєр перевів подачу Сона з кутового на правому фланзі в район дальньої стійки.

Михайло Мудрик, який наприкінці зустрічі вийшов на заміну, ледь не один зі складу своєї команди намагався щось змінити в цій грі, проте все було марно. В українця був удар повз ворота та чотири неточні навіси. Партнери відгукуватися на дії Мудрика не поспішали.