11.02.2023

«ЧЕЛСІ» З МУДРИКОМ У СКЛАДІ ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ ГРАЄ УНІЧИЮ

Втретє вийшов у складі «Челсі» Михайло Мудрик і втретє поспіль його нова команда зіграла унічию, при тому що у цьому сезоні суперник - «Вест Гем» - демонструє не надто переконливу гру і відповідно результати.

Мудрик вийшов у стартовому складі. І на 16-ій хвилині саме він у підкаті на лівому фланзі зачепився за м'яч для Енцо, який потім подав до центру штрафного, а Феліш з льоту завершив результативну атаку «Челсі»! Щоправда, невдовзі суперник відновив рівновагу. А на 67-ій хвилині Мудрика замінив Зієш. У підсумку, нічия - 1:1.