20.04.2024

АРТЕМ ДОВБИК ЗАБИВ 18-Й ГОЛ ЗА "ЖИРОНУ" В ІСПАНСЬКІЙ ЛА ЛІЗІ

Артем Довбик вчергове відзначився голом в складі іспанської "Жирони". Сталося це в матчі 32-го туру іспанської Ла Ліги проти "Кадіса" (4:1).

Нагадаємо, українець забивав впродовж попередніх двох турів та вийшов на перше місце в переліку бомбардирів чемпіонату Іспанії.

Довбик відзначився голом на 71-ій хвилині. Український нападник обробив м'яч у воротарській зоні й пробив повз воротаря "Кадіса". Всього Довбик провів на полі 86 хвилин.

Таким чином, "Жирона" набрала 68 очок і продовжує йти третьою в Ла Лізі. Звитяга над "Кадісом" гарантувала каталонцям участь у єврокубках у наступному сезоні - команда Циганкова та Довбика тепер не посяде за підсумками чемпіонату нижче сьомого місця, яке дає змогу зіграти в Лізі конференцій.

Артем Довбик зміцнив лідерство в гонці бомбардирів, забивши свій 18-й матч в сезоні.