Football

23.09.2023

АРТЕМ ДОВБИК ВІДЗНАЧИВСЯ ГОЛОМ ТА АСИСТОМ В РЕЗУЛЬТАТИВНОМУ МАТЧІ "ЖИРОНИ"

"Жирона" перемогла "Мальорку" в матчі 6-го туру іспанської Ла Ліги - 5:3. Українці Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли в складі каталонської команди зі стартових хвилин.

Першою в грі забила "Мальорка" - на 4-ій хвилині призначено пенальті через гру рукою Циганкова. За 20 хвилин "Жирона" зрівняла і зовсім скоро вийти вперед господарям допоміг Артем Довбик - український нападник реалізував 11-метровий удар. А в другому таймі Довбик доєднався до п'ятого голу, віддавши гольовий пас на бразильця Савіу.

Обидва українські гравці відіграли на полі 61 хвилину. Відзначимо, що "Жирона" здобула свою п'яту перемогу в сезоні. До слова, Артем Довбик забив свій другий гол у складі "червоно-білих".

Каталонський клуб тимчасово очолив турнірну таблицю Ла Ліги, випереджаючи на очко "Реал", в якого на матч менше.