19.02.2023

«АРСЕНАЛ» ЗНОВУ ЛІДЕР, «ЕВЕРТОН» ЗАЛИШИВ ЗОНУ ВИЛЬОТУ, «ЧЕЛСІ» ПРОГРАВ АУТСАЙДЕРУ: ЯК ГРАЛИ УКРАЇНЦІ

В Англійській прем’єр-лізі відбулися матчі 24-го туру. Особливий інтерес в українських шанувальників футболу викликають, звісно, поєдинки за участі наших легіонерів у клубах АПЛ.

Знову повернувся до переможної ходи «Арсенал» Олександра Зінченка. Приємно, що до успіху доклався й український захисник лондонців. І хоча перший пропущений м’яч відбувся після його помилки, та згодом саме Зінченко відновив рівновагу в рахунку, відзначившись на 61-ій хвилині результативним ударом у нижній кут воріт ударом з-за меж карного майданчика. Це його перший гол у чемпіонаті Англії – у 92-ій грі Олександра в АПЛ. На 90-ій хвилині Зінченка замінили.

Після цього успіху «Арсенал» з 54-ма очками випереджає найближчого переслідувача, «Манчестер Сіті», на 2 очки, маючи гру в запасі. До речі, головний конкурент лондонців у цьому турі на виїзді зіграв унічию 1:1 з командою «Ноттінгем Форест».

Приємна новина надійшла і зі стану команди Віталія Миколенка, який провів на полі весь матч у складі «Евертона». Ліверпульці завдали мінімальної поразки одному зі сусідів у турнірній таблиці, «Лідсу», і вибралися з зони вильоту.

Натомість «Челсі» продовжує штормити. Ця лондонська команда зазнала поразки від аутсайдера – «Саутгемптона». Мудрик вийшов на заміну на 64-ій хвилині і запам’ятався хіба що непоганим ударом, який результативним все ж не став. Як наслідок, Михайло отримав найнижчу оцінку з усіх футболістів, які виходили на поле у цій зустрічі.

Англійська прем’єр-ліга. 24-ий тур

«Астон Вілла» - «Арсенал» - 2:4

Голи: Воткінс, 5, Коутіньйо, 31 - Сака, 16, Зінченко, 61, Мартінес (у свої ворота), 90+3, Мартінеллі, 90+7

«Евертон» - «Лідс» - 1:0

Гол: Коулмен, 64

«Челсі» - «Саутгемптон» - 0:1

Гол: Ворд-Праус, 45+1