22.01.2023

УКРАЇНЦІ ПЕРЕМАГАЮТЬ! ЗIНЧЕНКО РОЗПОЧАВ ВИРІШАЛЬНУ АТАКУ «АРСЕНАЛА», ЯРМОЛЕНКО ЗАБИВ ЗА «АЛЬ-АЙН»!

У поєдинку 21 туру Англійської прем'єр-ліги зустрічалися «Арсенал» та «Манчестер Юнайтед». У стартовому складі лондонського клубу вийшов і українець Олександр Зінченко.

Як повідомляє sport.ua, «каноніри» активно розпочали зустріч, намагаючись швидкими атаками створювати проблеми обороні суперників. Близьким до успіху був Парті, який після прострілу з флангу пробив поряд зі стійкою. Манкуніанці не збиралися відсиджуватися в обороні і періодично переходили у контрнаступ. А перший удар у площину воріт «Арсенала» став результативним. Рашфорд сам для себе створив момент і з-за меж штрафного відправив м'яч точно в кут.

Господарі поля з відповіддю зволікати не стали. Атака, яку вертикальною передачею розпочав Зінченко, завершилася влучним ударом Нкетіа після навісу Джаки. Незабаром ледь знову не змусив капітулювати суперників Мактоміней, але з його ударом упорався Рамсдейл.

Початок другої половини зустрічі залишився за «канонірами», і вони були винагороджені за старання. Сака, який взяв на себе гру, все зробив бездоганно, пробивши точно в кут.

Манкуніанці відразу активізувалися, і Рамсдейл здійснив блискучий сейв після удару Решфорда. А при навісі з кутового голкіпер «Арсенала» помилився, що дозволило Мартінесу зрівняти рахунок.

Подальша гра йшла за повної переваги господарів поля. «Каноніри» агресивно атакували і негайно доставляли м'яч до штрафного майданчика суперників. Міг оформити дубль Сака, але зовсім трохи не влучив у ворота, а після удару Нкетіа свою суперреакцію продемонстрував де Хеа. Розв'язка настала на останній хвилині основного часу поєдинку. Зінченко рвонув лівим флангом і зробив вивірену передачу в центр штрафного майданчика на Едегора. У норвежця удар у дотик не вийшов, але м'яч полетів у напрямку Нкетіа, який переправив футбольний снаряд у ворота. Отож, «Арсенал» вирвав перемогу і продовжує наближатися до чемпіонства.

Відзначився також ще один український легіонер: Андрій Ярмоленко забив свій п'ятий гол за еміратський «Аль-Айн». Сталося це у матчі 13-го туру чемпіонату Об'єднаних Арабських Еміратів проти «Аль-Батаеха».

За інформацією suspilne.media, м'яч у ворота «Аль-Батаеха» став для Ярмоленка не тільки ювілейним у складі еміратської команди, але й першим у цьому році. Востаннє Андрій забивав 20 грудня 2022 року у грі проти «Бані Яса».

Ярмоленко відзначився на 35-й хвилині. Українець отримав проникаючу передачу з глибини від Халеда Альблуші. Вийшовши один на один, Андрій пробив повз воротаря суперника і встановив рахунок 2:0 на користь «Аль-Айна».

Андрій Ярмоленко пішов з поля на 73-й хвилині, коли Сергій Ребров замінив його на Жонатана Сантоса. На той момент рахунок у грі був 2:1 на користь «Аль-Айна». До кінця основного часу обидві команди відзначились ще по одному разу. Попри те, що «Аль-Айн» другий тайм провів у меншості, йому вдалось перемогти і здобути у чемпіонаті перші три очки у 2023 році.