09.12.2022

ПОМАРАНЧЕВИЙ КАМБЕК ЗІРВАВСЯ – АРГЕНТИНА У ПІВФІНАЛІ

Збірна Аргентини перемогла команду Нідерландів і вийшла у півфінал на збірну Хорватії. яка завдала поразки бразильцям.

Аргентинці відкрили рахунок у першому таймі. Під час результативної атаки Мессі віддав ювелірний пас на хід Моліні, який вийшов один на один з голкіпером і переграв його. А після перерви, в епізоді, під час якого Думфріс порушив правила проти Акуньї у карному майданчику, арбітр призначив пенальті. Стандарт впевнено реалізував Мессі, невідпорно пробивши у кут воріт. Та незабаром голландці повернули інтригу у поєдинок - після флангового навісу Вегхорст ударом головою переправив м'яч у дальній кут воріт. Антоніо Лаос компенсував у другому таймі 10 хвилин, а на 11-ій доданій збірна Нідерландів зрівняла рахунок. Після розіграшу штрафного Копмайнерс переадресував м'яч Вегхорсту, який влучно пробив з меж штрафного майданчика, оформив дубль і перевів протистояння у екстратайми. Але дві 15-хвилинки вирішальними не стали і суперникам довелося виконувати післяматчеві пенальті. Нідерланди, які схибили двічі, вирушають додому, Аргентина ж помилилася тільки раз і продовжить боротьбу за Кубок світу у півфінальному протистоянні з хорватами - 13-го грудня (початок - 21:00).

Чемпіонат світу. 1/4 фіналу.

Нідерланди – Аргентина – 2:2 (пенальті - 3:4)

Голи: Вегхорст (83, 90+11) – Моліна (35), Мессі (73, пенальті)

Реалізовані післяматчеві пенальті: Копмайнерс, Вегхорст, Де Йонг - Мессі, Паредес, Монтьєль, Лаутаро Мартінес

Нереалізовані післяматчеві пенальті: Ван Дейк (воротар), Бергейс (воротар) - Фернандес (повз)

Нідерланди:  Нопперт, Тімбер, Ван Дейк, Аке, Думфріс, Блінд (Л. Де Йонг, 64), Де Рон (Копмайнерс, 46), Ф. Де Йонг, Гакпо (Ланг, 113), Депай (Вегхорст, 78), Бергвейн (Бергейс, 46)

Аргентина:  Е.Мартінес, Моліна (Монтьєль, 106), Ромеро (Песселья, 78), Отаменді, Лісандро Мартінес (Ді Марія, 112), Акунья (Тальяфіко, 78), Де Пауль (Паредес, 67), Фернандес, Мак Аллістер, Х.Альварес (Лаутаро Мартінес, 82), Мессі

Попередження: Тімбер (43), Вегхорст (45+2), Депай (76), Бергейс (88), Ван Дейк (90+4) – Акунья (43), Ромеро (45), Е.Мартінес (76), Паредес (89), Мессі (90+10), Отаменді (90+12), Монтьєль (109), Песселья (112)

Арбітр: Антоніо Лаос (Іспанія)