19.08.2023

"АГРОБІЗНЕС" ПОВЕРТАЄТЬСЯ З ЗАКАРПАТТЯ З ТРЬОМА ОЧКАМИ

Волочиський "Агробізнес" здобуває другу перемогу в Першій лізі-2023/24. У четвертому турі колектив Олександра Чижевського виявився сильнішим за "Хуст".

Нагадаємо, що цього тижня "Агробізнес" змагався в розіграші Кубка України. Волочиська команда в надзвичайно драматичному поєдинку здолала "Миколаїв" з Львівщини. Перемога дозволила команді вийти до 1/16 фіналу Кубка, де зіграє з представником УПЛ - результати жеребкування можна переглянути за посиланням.

Цієї суботи ж на підопічних Чижевського очікував складний двобій проти сміливого новачка Першої ліги - закарпатського "Хуста". Команда ще не здобула жодної перемоги й не забила жодного голу, проте вже встигла заявити себе як колектив із доволі неприступною обороною.

На стадіоні "Карпати" в Хусті за аномальної спеки обидві команди довго не могли відкрити рахунок. Ніхто не намагався ризикувати, тож гра виглядала досить рівною з невеликою перевагою "Агробізнеса". Гості старалались створювати гостроту попереду, але й господарі відповідали своїми атаками. При рахунку 0:0 у другому таймі "Хуст" створив небезпечний момент, який міг вивести закарпатців вперед - воротар Попович чудовим сейвом врятував "Агробізнес".

На 73-ій хвилині гості, зрештою, досягли свого. Волочиський клуб створив атаку, яку завершував Віталій Теплий ударом з лінії карної площі. Воротар закарпатців Рябенко, здавалося б, упорався з пострілом Віталія, але відбив м'яч перед собою. У підсумку, кіпера "Хуста" за необережність моментально покарав Роман Кузьмин - 1:0. Це взяття воріт і стало вирішальним у поєдинку на Закарпатті.

Таким чином, "Агробізнес" повертається додому з трьома заліковими балами, які дозволяють колективу  Олександра Чижевського посідати поточне четверте місце в групі "А". З двома перемогами та нічиєю в чотирьох турах команда має в активі 7 очок.

Перша ліга. Група А. 4-й тур

"Хуст" - "Агробізнес" - 0:1

Гол: Кузьмин, 73

Агробізнес: Попович, Білий, Даценко, Гаврушко, Квасний (Лень 59), Теплий (Тишинінов 74), Толочко, Свистун (Заєць 59), Равлик (Грицак 74), Волков (Зоренко 81), Кузьмин

Післяматчевий коментар наставника "Агробізнеса" Олександра Чижевського ексклюзивно для Kamp-Sport:

Це дуже важка гра. Впливала на неї спека - багатьом на пристроях показувало +35 °C. Але все-таки такі умови мали дві команди, тому для всіх усе було рівно. В першому таймі все-таки ми більше контролювали гру, а вже в другому таймі ризикували пропустити від "Хуста" м'яч. На щастя, в моменті зі стандартом команду виручив наш воротар.

Мабуть, матч був нічийним, але, Дякувати Богу, ми використали свій момент. Здобути 3 очки на виїзді й за такої спеки - величезний плюс. Треба враховувати, що футболістам було складно грати в таких умовах - вони люди, тому не можна вимагати від них те, чого не дозволяє їхній стан.

В минулому турі арбітр арбітр своїм помилковим рішенням призначити пенальті фактично забрав в команди перемогу над "Епіцентром". Чи акцентували увагу на цьому моменті у розмові з хлопцями?

Ми не зосереджували увагу на цьому моменті. Наголошував хлопцям, що це Перша ліга і невідомо, що може трапитись під час матчу. Точно необхідно грати в свою гру, а розраховувати на когось не маємо права. Хлопці мають розраховувати лише на власні сили та можливості.

Чи визначилися зі складом на кубковий матч з представником УПЛ Поліссям?

Наразі не хочеться про це говорити. Скажу, що на поле вийде бойова одинадцятка. Можливо, буде чимала ротація. Але не думаю, що зіграємо таким складом, як із "Миколаєвом".