09.10.2023

"АГРОБІЗНЕС" - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

Цими вихідними у Вишневому на Київщині відбувся фінальний етап чемпіонату України серед ветеранів 45 років і старші пам'яті видатного українського футболіста Василя Турянчика. У неділю, 8-го жовтня, пройшла стадія плей-оф, яка й визначила цьогорічного чемпіона.

Нагадаємо, що 7-го жовтня, відбулися матчі групового етапу ветеранського чемпіонату, де змагалися 6 команд, які стали найкращими за підсумками зонального раунду.

Чемпіоном України серед ветеранів, у підсумку, стала команда "Агробізнес" із Волочиська - колектив здобув перемогу у всіх поєдинках чемпіонату та впевнено виграв трофей. У фіналі "Агробізнес" не залишив шансів ФК «Пирятин-Полтавщина». Бронзові нагороди - в "Десни".

1/2 фіналу

ФК «Пирятин-Полтавщина» – «Десна» Чернігів – 1:0

Гол: Вініамін Білоус

«Агробізнес» – Збірна Ліги ветеранів Львівщини – 6:0

Голи: Олександр Косирін (3), Олег Харчук (2), Микола Сухурук.

Матч за 3-тє місце

«Десна» – Збірна Ліги ветеранів Львівщини – 1:0

Гол: Юрій Яковенко

Фінал

"Агробізнес" – ФК «Пирятин-Полтавщина» – 5:1

Голи: Олександр Косирін (3), Сергій Нагорняк (2) – Валентин Бондар.

Найкращим гравцем турніру визнано Олександра Косиріна, у чотирьох матчах на його рахунку 10 м’ячів! Приз дістався організатору та тренеру команди «Десна» Чернігів Александр Селиванов.

Організаторами чемпіонату України серед ветеранів 45+, який проводиться розпочинаючи з 2001 року, виступають Асоціація ветеранів футболу України, ТОВ «Агробізнес» та Благодійний фонд «Родини Собуцьких». Нагадаємо, згідно з регламентом змагань до заявки команди на турнір дозволяється включення гравців віком 45 років та старші (тобто 1978 р.н. та старші).