02.03.2024

ЮВІЛЕЙНА БРОНЗА ХАРЛАН НА ЕТАПАХ КУБКА СВІТУ

Ольга Харлан виборола третю медаль у нинішньому сезоні Кубка світу з фехтування. Українська шаблістка здобула бронзову нагороду на етапі в Афінах.

Етап у Греції, який також є заліковим стартом до олімпійського рейтингу, є третім у цьому сезоні Кубка світу з фехтування на шаблях. На першому етапі в Алжирі Харлан завоювала срібну медаль, а на другому в Лімі - золоту, яка стала для неї першою з 2019 року на цьому рівні.

Україну в особистому турнірі на шаблях в Афінах загалом представили шість спортсменок. Ізабелла Гросул, Олена Кравацька та Валерія Гнідашева вибули у першому раунді, Юлія Бакастова - в другому, а Аліна Комащук зазнала поразки в 1/32 фіналу. Натомість Ольга Харлан зуміла вибороти медаль.

Харлан пропускала перші два кола і розпочала виступи з 1/32 фіналу. На шляху до чвертьфіналу українка здобула три непрості перемоги: здолала француженку Келлі Люзіньє (15:14), азербайджанку Поліну Каспярович (15:13) та американку Магду Скарбонкевіч (15:13).

У чвертьфінальному поєдинку Харлан зустрілась з дворазовою чемпіонкою світу Місакі Емурою з Японії. У цьому протистоянні Ольга впевнено перемогла з рахунком 15:8.

Натомість у півфінальному поєдинку Харлан зазнала поразки. З перевагою в один укол українку пройшла сьома шаблістка світового рейтингу Лючія Мартін-Португес з Іспанії - 15:14. У підсумку Харлан залишилась з бронзовою нагородою.

Це ювілейна, десята бронзова нагорода Харлан на етапах Кубка світу. Українка виграла медаль цього ґатунку вперше з листопада 2019 року.

32-га медаль Харлан на етапах Кубка світу. Шаблістка також здобула 14 золотих нагород та вісім срібних.