07.10.2023

УКРАЇНСЬКІ ШПАЖИСТКИ – ВІЦЕ-ЧЕМПІОНКИ КУБКА ЄВРОПИ!

Срібною нагородою поповнилася українська скарбничка у перший день Кубка Європи з фехтування, що проходить в італійському Кальярі!

На другу сходинку п'єдесталу пошани турніру найсильніших клубних команд Старого світу, який вважається фехтувальним аналогом Ліги чемпіонів, зійшли українські шпажистки Влада Харькова, Олена Кривицька та Дар'я Варфоломеєва.

Відзначимо, що у півфіналі вони перемогли з рахунком 45:26 другий склад збірної України Інну Бровко, Юлію Свистіль та Ксенію Пантєлєєву, які у підсумку посіли четверте місце.

У головному поєдинку дня підопічні Богдана Нікішина поступилися господаркам доріжки - представницям Італії "Fiamme Oro" на чолі з бронзовою призеркою Олімпійських ігор у Токіо Альбертою Сантуччо - 39:45.

Вітаємо з медальним почином і бажаємо нашим фехтувальникам успішного продовження змагань у Кальярі!

Джерело: nocukraine