11.12.2023

УКРАЇНСЬКІ ШПАЖИСТКИ У ДРАМАТИЧНОМУ ПОЄДИНКУ ДОЛАЮТЬ КОРЕЯНОК І ЗАБИРАЮТЬ БРОНЗУ ЕТАПУ КУБКА СВІТУ!

Українські шпажистки - бронзові призерки етапу Кубка світу з фехтування!

Завершився насичений фехтувальний вікенд, який закривали команди. Основна увага була прикута до Ванкувера, де відбувався КС з фехтування на шпагах. Цей етап входить до переліку тих змагань, які враховуватимуться у розрахунку олімпійського рейтингу.

Українська команда шпажисток у складі Олени Кривицької, Фейбі Бежури, Влади Харькової та Інни Бровко вже смакувала перемогу цього сезону, адже наші дівчата виграли стартовий Кубок світу в Італії.

Серйозно вони були налаштовані й сьогодні, адже двічі поспіль у цьому виді зброї наш квартет дістався до 1/2: на шляху до четвірки найкращих підопічні Богдана Нікішина здолали Ізраїль (45-38) та Італію (43-38).

У півфіналі у близькому матчі наші фехтувальниці поступилися американкам (43-45), тому вирушили до бронзового фіналу.

У матчі за третє місце Україна змагалася з Південною Кореєю: після упевненого старту від наших спортсменок опонентки змогли повернутися до боротьби та завершити основний час матчу внічию (36-36). Однак Фейбі Бежура на пріоритеті фантастично яскравим уколом-фліком вигризла перемогу для української команди (37-36), здобувши разом зі своїми напарницями другу поспіль медаль КС.

Чоловіча шпажна команда теж змогла увійти до вісімки найкращих, перемігши в 1/8 фіналу лідера посіву - Францію. Однак за нагороди українцям поборотися не вдалося - вони змагатимуться за сьоме-восьме місце.

Джерело: ukrsportbase