23.04.2024

УКРАЇНСЬКІ ШПАЖИСТКИ ПОЗА КОНКУРЕНЦІЄЮ НА ЕТАПІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ЦИКЛУ

Українки не залишили шансів на перемогу суперницям на етапі Європейського молодіжного циклу з фехтування на шпагах в угорському Будапешті!

В особистих змаганнях чемпіонка світу серед кадеток Анна Максименко в турнірі на вибування здолала суперниць із Німеччини, Угорщини, Сербії, Швейцарії та Португалії на шляху до півфіналу.

️Далі на неї чекали дві швейцарки, з однією вона впоралася у півфіналі (15:9). А у боротьбі за золото турніру зійшлася з Анжелін Фавр.

З перевагою в один укол (15:14) Максименко поставила переможну крапку у цьому протистоянні та здобула золото.

Одразу три українські команди боролися за нагороди.

Найуспішніше турнір склався для четвірки у складі Катерини Коротецької, Устіни Огон, Олександри Романової і Софії Сіденко, які дісталися півфіналу, де перемогли угорок (45:35). У фіналі українки здолали естонок  (45:39) та стали переможницями змагань.

Мала шанси на медаль і чоловіча команда. Втім Нікіта Кошман, Михайло Краснюк, Даніїл Гойда та Максим Перчук зупинилися за крок до п'єдесталу.

Джерело: ukrsportbase