15.10.2024

"СРІБНІ" ШПАГИ УКРАЇНОК НА ЄВРОПЕЙСЬКОМУ КАДЕТСЬКОМУ ТУРНІРІ В УГОРЩИНІ

Юні українські шпажистки стали призерками міжнародного турніру Європейського кадетського циклу з фехтування в угорському Будапешті.

Першими відбулися командні змагання. ️Українська четвірка у складі Маргарити Ангарської, Мілани Іванової, Поліни Спиридонової та Єлизавети Степанової дісталася фіналу, здолавши на шляху до нього, другі команди Великої Британії (45:29) та Угорщини (45:37), а у чвертьфіналі зійшлась зі співвітчизницями - другим вітчизняним квартетом - Валерією Білоус-Гріджак, Єлизаветою Горбачук, Софією Махлай-Шемякіною та Марією Мальчевською - та перемогла їх із різницею в один укол (42:41). У півфіналі Ангарська, Іванова, Спиридонова та Степанова були сильнішими за Чехію-1 (45:41). Суперницями наших дівчат у фіналі стала збірна США, яка зрештою і перемогла у боротьбі за золото (45:39), українки ж завершили боротьбу зі срібними нагородами.

В особистих змаганнях на п'єдестал зійшла Валерія Білоус-Гріджак. В основній сітці вона здолала по черзі швейцарку, двох суперниць зі США, представницю Ізраїлю, а далі шпажистку зі Швеції, перемога над якою гарантувала юній українці медаль. У півфіналі Валерія взяла гору над американкою Александрою Раховскі (15:12), а у фіналі поступилася іншій шпажистці зі США Хлое Толсма (15:8), ставши срібною призеркою турніру.

Джерело: ukrsportbase