16.04.2024

ШПАЖИСТКА ЗІ ЛЬВОВА АННА МАКСИМЕНКО - ЧЕМПІОНКА СВІТУ СЕРЕД КАДЕТОК!

Одразу дві українські фехтувальниці сходять на п'єдестал пошани чемпіонату світу серед кадетів та юніорів, що триває в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія)!

Першими нагороди для нашої країни здобувають шпажистки в особистій першості у віковій групі "кадетки".

До півфіналу дісталися юні українки, що вже гучно заявили про себе на міжнародному рівні - Анна Максименко і Емілі Конрад, які зокрема мали нагороди на цьогорічному чемпіонаті Європи серед кадетів та юніорів.

Конрад протистояла американка Шаріка Гаджала. Українка поступилася у цьому поєдинку (15:7) та вперше на такому рівні здобула нагороду, ставши бронзовою призеркою ЧС.

На американку ж у фіналі чекала зустріч із Максименко, яка у своєму півфіналі розібралася з китаянкою (15:10).

Напружена боротьба за золото закінчилася перемогою українки - 15:13. Анна Максименко стає чемпіонкою світу серед кадеток!!!!

Для Анни - це дебютне золото на рівні ЧС серед кадетів та юніорів!

Вітаємо українок із чудовим досягненням!

Джерело: ukrsportbase