19.07.2022

ІГОР РЕЙЗЛІН - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Сьогодні, 19 липня, за підсумками особистих змагань шпажистів на третю сходинку п’єдесталу чемпіонату світу зійшов бронзовий призер Олімпіади-2020 38-річний киянин Ігор Рейзлін, принісши таким чином першу нагороду збірній України у Каїрі-2022.

Спочатку у поєдинку 1/32 проти Романа Александрова з Узбекистану наш досвідчений шпажист здобув перемогу з рахунком 12:9. В 1/16 проти новоспеченого віцечемпіона Європи Трістана Тулена з Голландії, вирішальними стали останні 45 секунд, за які Рейзлін встиг пошкодити робочу руку, отримати медичну допомогу, відіграти “-3” (8:11, 12:12) і з рештою на пріоритеті завдати переможного уколу – 13:12.

1/8 проти молодого угорця Мате Тамаша Коха стала повторенням півфіналу останнього Кубку світу у Тбілісі. Тільки якщо там Ігор програв (9:15), то тут відірвавшись у третьому періоді на три уколи (9:6), вже перемоги не віддав (15:10).

Після цього від третього у кар’єрі п’єдесталу світової першості Рейзліна відділяв лише один бій – проти 29-річного Фон Хой Суня з Гонконгу. Він був рівним, але завершився з рахунком 14:13 на користь українця.

У півфіналі Рейзліну протистояв олімпійський чемпіон Токіо-2020 у команді Казуясу Мінобе. Японському учню українського тренера Олександра Горбачука вдалося відірватися на два уколи у другому періоді (4:2). Але наш шпажист зміг за пів хвилини до завершення основного часу зрівняти рахунок (12:12). Проте на пріоритеті фортуна була на боці представника Японії (12:13).

Тож - бронзова нагорода. Ігор Рейзлін - лише другий представник чоловічого фехтування, якому вдалося здобути більше однієї особистої нагороди на чемпіонаті світу в історії незалежної України. Першим тут залишається рапірист Сергій Голубицький (3 золота, 1 срібло, 1 бронза).