News

08.08.2021

ОЛЕНА СТАРІКОВА У ФІНАЛІ ІНДИВІДУАЛЬНОГО СПРИНТУ БЕРЕ СРІБЛОПозавчора представниця Львова на велотреку Олена Старікова дійшла до 1/8 фіналу. Вчора, після поразки на стадії 1/8 фіналу, українка через втішний раунд дійшла до 1/4 фіналу, де перемогла німкеню, першого номера кваліфікації.


Сьогодні у двох заїздах перемогла в півфіналі представницю Гонг-Конгу Вай Зе Лі, вийшла др фіналу та гарантувала собі щонайменше срібло.
Перший заїзд у фіналі, де Олені протистояла канадійка Келсі Мітчелл, залишився за представницею Північної Америки. Старікова спробувала обійти Келсі на фініші, однак поступилася їй шістьма сотими секунди.


Між першим та другим заїздами минуло приблизно пів години. Перед україно-канадським протистоянням відбувся другий заїзд і за бронзу, де Вай Зе Лі довела до 2:0 рахунок проти німкені Емми Хінце та посіла третє місце.


Другий заїзд і Олена знову зовсім трохи поступається Келсі Мітчелл. Олена Старікова бере срібло, створює справжню сенсацію та здобуває 19 медаль для України в Токіо!

Others News