22.04.2025
Фото: Ippotis Chess Club Rhodes
Юні українські шахісти взяли дві медалі на юнацькому ЧС-2025: Мирон Нетребка став чемпіоном світу з бліцу, Дар'я Кравчук взяла срібло у рапіді.
Юні українці успішно виступили на юнацькому чемпіонаті світу 2025 з шахів.
За нагороди особистого чемпіонату світу серед юнаків та дівчат (рапід та бліц) на грецькому острові Родос змагалися 845 учасників з 48 країн. Чотири з них представляли Україну і здобули золото та срібло.
Мирон Нетребка з Дніпра став чемпіоном світу з бліцу у віковій категорії до 8 років. Юний гравець набрав 9,5 очки з 11 можливих і на 1,5 очки випередив найближчих переслідувачів.
Дар'я Кравчук з Бучі виборола срібну медаль чемпіонату світу з рапіду у віковій категорії до 10 років. Вона набрала 9 очок з 11 можливих та одноосібно посіла 2-ге місце серед 29 учасниць.
Джерело: sport.ua