News

07.04.2022

СЕСТЕР МУЗИЧУК ВИКЛЮЧАЮТЬ З ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ШАХІВ. ДІВЧАТА НЕ ПІДПИСАЛИ ЛИСТ. ЦІКАВІ ДЕТАЛІ


Як грім серед ясного неба «прилетіла» ще одна новина, яка відверто здивувала. Мова про сестер Музичук, Анну та Марію, знаних і титулованих шахісток зі Стрия.


Справа в тому, що Львівська обласна шахова федерація так і не отримала підписів сестер Музичук, які є членами президії ЛОШФ, у відкритому листі, де йдеться про негайний розгляд питання про виключення російської шахової федерації та білоруської шахової федерації з ФІДЕ (міжнародна організація шахістів), негайної та беззастережної відставки Аркадія Дворковича з посади президента ФІДЕ, як пособника та давнього поплічника кривавого диктатора путіна (і не тільки, лист додається).
В Львівській обласній шаховій федерації уже розпочали процедуру виключення сестер з президії та членства у федерації.


За інформацією нашою медіа, сестрам не сподобався четвертий пункт «Негайної та беззастережної відставки росіянина Аркадія Дворковича з посади президента ФІДЕ, як пособника та давнього поплічника кривавого диктатора путіна». Дівчата цей пункт вважають нереальним. Іншими словами, дівчата відмовилися підписати лист в такій формі, у якій підписали інші шахісти.


Наші джерела підтверджують інформацію, що у дівчат давні близькі стосунки з керівництвом ФІДЕ, зокрема з ізраїльським гросмейстером Емілем Сутовським, який у ФІДЕ є впливовою людиною».


P.S. Kamp-Sport готовий надати слово кожній зацікавленій стороні. 


Сьогодні, 8 квітня, з'явився коментар Анни Музичук, який значно краще пояснює позицію сестер. Втім, у цьому коментарі ми так і не побачили чіткої ясності сестер щодо особистої позиції про відставку росіянина Дворковича. На чітке запитання головного редактора сайту "Трибуна" Олега Щербакова Анна протягом дня так і не відповіла. Коментар Анни Музичук дивіться за ЦИМ посиланням. 

Others News