Articles

10.01.2022

ВІКТОР ВИХРИСТ: Я ХОТІВ ДОСТРОКОВО ПЕРЕМОГТИ, АЛЕ РЕФЕРІ ЗАКІНЧИВ БІЙ ЗА МЕНЕ

1 січня в Голлівуді, США, 29-річний проспект надважкої ваги Віктор Вихрист (9-0, 7 КО) провів перший бій у новому році серед українських боксерів-професіоналів. У вибуховому і дуже неоднозначному поєдинку боксер з Кременчука переміг досвідченого грузина з українським паспортом Яго Кіладзе, двічі побувавши у нокдауні. В другому раунді рефері зафіксував перемогу Вихриста технічним нокаутом після третього падіння його суперника. Рішення про зупинку виявилось спірним і викликало невдоволення на трибунах. Кіладзе заявив, що зупинка була передчасною, а Вихрист схарактеризував її як неочікувану, але неминучу.


Зараз Віктор Вихрист відновлюється від поєдинку у рідному Кременчуці. Кореспондент Kamp-Sport Василь Танкевич зателефонував йому щоб разом проаналізувати минулий поєдинок.Вікторе, від вашого попереднього поєдинку з Яго Кіладзе пройшов уже тиждень. Чи переглядали його після того?

Так, дивився, звичайно. Як його оцінюю? Багато помилок, багато нерозумних, незрозумілих дій, через які були пропущені непотрібні удари. Є над чим працювати.


Проаналізуймо разом цей бій. Ви зібрано, сконцентровано його розпочали. І вже на 37-й секунді відправили суперника у нокдаун. Склалося враження, що цей нокдаун зіграв з вами злий жарт. Ви пішли добивати суперника, ризикуючи і часто нехтуючи захистом.

Так, звичайно. Так все і було.


Можливо, після першого нокдауну, в який відправили суперника, далася взнаки недооцінка суперника і ви перестали його остерігатись?

Швидше за все, так. Просто було бажання і жага швидше закінчити поєдинок, тому що побачив, що потрапив і хотілося все красиво закінчити. Але сталося те, що сталося.


Після бою ви сказали, що зупинка бою була неочікуваною, але неминучою. Відчували, що контролюєте хід бою і добити суперника - це лише питання часу?

Я знав, що його доб'ю. Я хотів просто красиво закінчити поєдинок, а не зупинкою рефері. Я хотів достроково перемогти. Але рефері, можна сказати, закінчив поєдинок за мене.


Рефері і вам підсунув свиню. Бо глядачі невдоволено свистіли після зупинки бою і під час оголошення результату.

За великим рахунком, бій не "зайшов", скажімо так, м'яко.Ви сказали після бою, що суперник вас здивував - б'є швидко, ударів його не бачили, дуже багато помилок допускали. Але у вас було достатньо часу для підготовки до цього суперника. Як на мене, це тренерські недопрацювання.

Знаєте, напевно, в першу чергу тут проблема вся в мені. В першу чергу, у недооцінці суперника, а, по-друге, в тому, що, скажу, як є, ми з тренерами мало працювали на тим, як правильно з ним треба працювати. Тому ще це все-таки досвідчений боксер і потрібно було до нього підходити спеціалізовано. Ми ж підходили, як і до всіх попередніх поєдинків. Тому трохи були, напевно, недопрацювання з боку тренерів, і з мого боку.


Ця ситуація нагадала мені історію майже 20-річної давності, коли Володимир Кличко був розбитий Коррі Сандерсом. І після того він вніс кардинальні зміни у свою підготовку, почав працювати з Еммануелем Стюардом і став непереможним протягом багатьох років. Чи не є бій проти Кіладзе для вас подібним сигналом?

Я не можу вам відповісти наразі на це питання. Але знаю, що роботи дуже багато і в першу чергу роботи самостійної.


В Штатах ви зустрічалися з колишнім тренером Андрія Котельника Стейсі Маккінлі - дуже кваліфікованим спеціалістом, який за короткий термін багато дав Андрієві, коли той готувався до бою з Девоном Александером. Андрій покращив роботу ніг, корпусом, став більш різноманітним. Висловлю свою думку: якби ви з ним працювали, то він би вам багато що дав.

Можливо. Я думаю, є багато хороших спеціалістів, з якими мені підійшло б працювати. Але в мене є команда, є промоутер, менеджери, з якими є про що поговорити і обговорити.


Після бою Яго Кіладзе сказав: «У мене сьогодні просто вкрали бій. Я вважаю, що переміг у цьому поєдинку. Бій зупинили надто рано. Я хочу провести реванш. Я готовий побитися наступного тижня. Якщо реванш відбудеться, то я обіцяю, що він не триватиме довше трьох раундів. Я його нокаутую». Що скажете на ці слова?

Я можу сказати, що цей хлопець дуже багато говорить. Зрозуміло, що йому бій за тиждень ніхто не дасть. Якщо буде реванш, я готовий до нього і готовий поставити всі крапки над "і". І щонайменше закрити рот цьому хлопцеві, тому що він негарно поводиться.Два останні поєдинки ви провели у США в крутих боксерських івентах. І взагалі менш як за два роки профі-кар'єри провели 9 поєдинків. Задоволені тим, як просуває вашу кар'єру німецький промоутер Ерол Чейлан з EC Boxing Promotion?

Так. Своїм промоутером я задоволений на всі 100%. Задоволений своєю командою. Звичайно, є якісь питання, є якісь недоліки. Будемо над цим працювати. А так загалом я всім задоволений. Тільки вперед і дай Бог все в нас вийде.


А у фінансовому плані? Із покращенням опозиції зростає гонорар?

Насправді про цифри говорити ще рано. Тому залишимо це в таємниці. Головне, що опозиція зростає, зростає мій рівень, клас, розуміння. Це найголовніше. А про фінанси будемо говорити пізніше.


Ваш бій з Кіладзе відкривав платну трансляцію на телеканалі Fox Sports. Якісь бонуси передбачені у зв'язку з цим?

Особисто для мене ніяких бонусів не було. Можливо, для промоутера щось було. В мене з промоутером є контракт, за яким я отримую певні гроші. От і все.


Скільки часу відпочиватимете і чи відомі приблизні терміни вашого наступного бою?

Зараз я перебуваю вдома, в місті Кременчук. Відпочиваю з сім'єю, відновлююсь, проводжу добре час. Коли буде наступний бій, ще не відомо. Можливо, в березні.


Василь Танкевич, Kamp-Sport

Others Articles