Articles

28.09.2021

ОЛЕКСАНДР КРАСЮК: ЩЕ ЗА ПІВРОКУ ДО БОЮ БУВ ВПЕВНЕНИЙ, ЩО УСИК ПЕРЕМОЖЕ ДЖОШУА

Промоутер Олександра Усика Олександр Красюк в ексклюзивному інтерв’ю сайту Kamp-Sport поділився враженнями від бою Усик – Джошуа, а також оцінив ймовірність проведення реваншу у Києві.
Олександре, з чим можна порівняти ваші емоції у момент оголошення переможця бою Усик – Джошуа? 

 

Ці емоції ні з чим не можна порівняти, адже такі речі часто в житті не відбуваються. Емоції такого масштабу відчув уперше у своїй кар’єрі. Ми з Олександром вже співпрацюємо протягом восьми років. Пережив низку пікових емоцій за цей час: йдеться про дебютний поєдинок Олександра, коли були продані всі квитки у київському «Палаці спорту», потім під час бою на «Арені Львів», куди завітала рекордна кількість глядачів – 13000.


Також згадаю 2016 рік, коли Олександр у Польщі став чемпіоном світу. Неможливо забути емоції після того, як Усик виграв «Суперсерію» ,став абсолютним чемпіоном світу в липні 2018 року. Дебютний бій Олександра в Англії, в Манчестері також згадую з теплотою, адже важливо було презентувати Усика англійській публіці. Важливим кроком у кар’єрі був перехід у суперважку вагу. Всі ці емоції забути неможливо. Перемога над Джошуа – пік всі емоцій.


Всі ці пояси дісталися Усику не просто так, а у поєдинку з королем суперважкого дивізіону, найсильнішим боксером у цій вазі. Всі знаємо здобутки Джошуа, пам’ятаємо його перемогу над Кличком. У момент оголошення результату почувався щасливим, такі емоції хочеться відчувати ще і ще.Був бій, який може зрівнятися за емоціями?

 

У моїй кар’єрі такого бою ще не було. Після бою розуміли, що Олександр переміг, але треба було дочекатися офіційного оголошення. Не пригадую, щоб раніше переживав такі неймовірні емоції.


Весь час до бою ви були впевнені у перемозі Олександра. На чому базувалася ваша впевненість?

 

Розумів, який об’єм роботи було зроблено у період підготовки до бою. Ця впевненість у мене з’явилася, ще коли Олександр навіть не почав готуватися до битви з Джошуа. Ми вивели його на статус обов’язкового претендента. Було дуже непросто домовитися про бій Олександра з Ентоні. Також пандемія втрутилася у наші плані. Пройшли дуже складний шлях, але зробили це гідно.


Потім у нас з’явилися нові обставини – це можливий бій Джошуа та Фьюрі. Нам запропонували проведення поєдинку за тимчасовий титул. І з цим ми також впоралися. Вже на цьому етапі була внутрішня впевненість, що Олександр переможе Джошуа. Після приїзду в Англію жодних сумнівів в перемозі не залишилося. На всіх офіційних заходах говорили про те, яким буде бій, яким буде його результат. Говорили про це в подробицях. Підтвердження слів можна було побачити на ринзі.


У який момент бою ви зрозуміли, що Олександр здобуде перемогу? Можливо, відчули це після його впевненого та потужного виходу в ринг?

 

Зрозумів це ще рік тому, а впевненість отримав пів року тому. Коли дали перший гонг, тоді усвідомив, що цей поєдинок став реальністю і ніяких форс-мажорів не буде. Вихід на ринг – це лише демонстрація того, що буде відбуватися у поєдинку. Олександр просто був самим собою.Погоджуєтеся з тим, що Джошуа за весь бій так і не зрозумів, як йому боксувати з Олександром?

 

Вважаю, що він ніколи цього не зрозуміє і ніхто Ентоні не зможе цього пояснити. На це питання не існує відповіді для Джошуа. Джошуа, як і низка інших боксерів не можуть боксувати з Олександром. Боксерська майстерність – це територія Усика. У цьому Олександр король. Усика неможливо перемогти його ж зброєю. Джошуа обрав неправильну тактику для перемоги. Не можна перемогти Олександра боксуючи з ним.


Зазначу, що Усик у любительському боксі провів близько 300 поєдинків, а Джошуа – 45. Здобутки у них майже однакові, але досвід зовсім різний. Саме досвід формує впевненість. Олександр був впевнений у собі, а Джошуа весь час сумнівався. Джошуа боксував з висококласним боксером, а до того ж з шульгою.


З точки зору фінансів бій Усик – Джошуа виправдав ваші очікування? Чи можливо, навіть перевершив?

 

Поки що зарано про це говорити. Повна картина буде десь через декілька тижнів. Проте, вже зараз можу заявити, що наші очікування будуть перевершені. Ми не розуміли, який масштаб поєдинку може бути. Всі чекали на цей бій. Менш ніж за добу було продано 70000 квитків. Щодо трансляції, то очікуємо на понад мільйон переглядів лише у Британії.


Вже є якась інформація з приводу можливого реваншу? Чи є шанси, що бій може пройти на НСК «Олімпійський» у Києві? 

 

Джошуа мав право активувати опцію реваншу і він нею скористався. Після оголошення результату Джошуа підійшов у куток до команди Усика і сказав, що незабаром знову побачимося. На пресконференції також Джошуа сказав, що реванш обов’язково відбудеться. Можливо, бій пройде у лютому-березні 2022 року.


Щодо бою в Києві, то шанси є, але не розумію навіть масштабу роботи, яка має бути для цього зроблена. Йдеться про комерційну роботу, бізнес складову. На жаль, український ринок не є привабливий для жодного із боксерських промоутерів. Ми порахуємо усе і спробуємо реалізувати давню мрію великих українських боксерів.


У Олександра зараз є три чемпіонські пояси. Чи є у нього амбіції поборотися за четвертий, яким зараз володіє Тайсон Фьюрі?

 

Звісно, такі амбіції є. Це має стати апофеозом його кар’єри. Він вже увійшов в історію, але ще є шанс перевершити це досягнення. Зараз цим поясом володіє Фьюрі, можливо чемпіоном стане Уайлдер. Це все не має значення, адже спорт завжди буде на першому місці.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Others Articles