Articles

24.09.2021

ОЛЕКСАНДР ГВОЗДИК: КЛЮЧ ДО ПЕРЕМОГИ УСИКА У БОЮ З ДЖОШУА – ЙОГО ТЕХНІКА

Український боксер Олександр Гвоздик поділився своїми очікування від бою Олександра Усика та Ентоні Джошуа. Нагадаємо, бій в суперважкій вазі відбудеться у Лондоні 25 вересня.




Для вас бій Усик – Джошуа найбільший очікуваний у 2021 році? Ви бачите у цьому протистоянні інтригу?

 

Не можу сказати, що переглядаю усі поєдинки, але коли боксують мої друзі, то звісно слідкую. На мою думку, це - найбільш очікуваний поєдинок у 2021 році. До цього бою буде прикута увага всього світу. Думаю, що бій буде цікавий. На початку ніхто із боксерів не ризикуватиме. Олександр намагатиметься боксувати у високому темпі. Ентоні боксуватиме вдома, тому можливе невелике загравання з публікою.


Те, що боксери в останнє виходили на бій майже рік тому може вплинути на бій?

 

На такому рівні боксери зазвичай і проводять по одному бою у рік, тому це, на мою думку, не має позначитися на формі спортсменів. Рік - не такий великий термін.


Джошуа перед боєм скинув вагу. У цьому бачите плюс для Олександра чи навпаки, буде перевага для британця?

 

Складно відповісти на це питання. Те що Джошуа підсушився говорить про те, що він наполегливо працював. Не думаю, що Ентоні втратив ударну потужність. На мою думку, це не буде перевагою для Олександра.


Зустрінуться двоє олімпійських чемпіонів. У кого, на вашу думку, є переваги в плані техніки?

 

Безумовно, тут перевага в Олександра Усика. Саме в техніці він має перегравати Джошуа. Вважаю, що це головний козир для Усика у нинішньому бою. Проте, не можу назвати Джошуа профаном. Це також технічний, розумний боксер, який не даремно зараз є чемпіоном. Ентоні добре навчений та технічний боксер.


Чи є, на Вашу думку, перевага в Ентоні Джошуа, зважаючи на те, що бій відбуватиметься в Англії? Чи для Олександра немає жодних проблем з цим, адже він вже боксував в Англії?

 

Думаю, що в плані суддівства це може позначитися. Ніхто нахабно засуджувати українця не буде, адже все ж таки до цього бою прикута значна увага. Проте, в рівних раундах перевагу можуть віддати Джошуа, адже він фаворит, до того ж боксує вдома. Якщо говорити про психологію, то мені, наприклад, завжди легше боксувалося в ранзі андердога. Можливо, на Джошуа відповідальність за результат більше тиснутиме, адже від нього очікують лише перемогу.


Ваш прогноз: бій завершиться достроково чи триватиме усі 12 раундів?

 

Прогнози на цей бій дуже складно давати. Це супертяжі, тому все може вирішити один удар. Шанси на перемогу є у кожного із боксерів. Думаю, що бій принесе задоволення усім вболівальникам.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Others Articles