Articles

20.09.2022

ОЧІЛЬНИК ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО БОКСУ ВІДКРИВ на росії МІЖНАРОДНИЙ БОКСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР

Міжнародна асоціація боксу (IBA) продовжує втрачати авторитет в очах притомної частини світу. Все через те, що її президентом продовжує залишатися росіянин Умар Крємльов. Представник країни-терориста спільно з очільником країни-терориста росії взяли участь у церемонії відкриття Міжнародного центру боксу у Москві.В цей день, 11 вересня, українці раділи, однак не центру боксу в центрі росії. А стрімкому контрнаступу ЗСУ. Втім, варто пам’ятати, що він дається нашій країні ціною крові українців, зокрема й спортсменів.


Допоки Крємльов розповідав казки про те, що “центр стане об’єктом тяжіння багатьох Міжнародних змагань з боксу”, українці єдиним кулаком били і продовжують бити ординську навалу росіян. Один з останніх кричущих злочинів росіян - звірства в Ізюмі. А рука з синьо-жовтою стрічкою, яка облетіла всі медіа, належить Сергію Сові - колись чемпіону України з боксу серед юніорів. Учасника любительського боксу вбили люди, які сліпо слідують вказівкам диктатора, з яким так любо позує президент ІВА Умар Крємльов. Більше про загиблих спортсменів можна дізнатися на порталі “Янголи спорту”.


Поки він тішиться залом з можливістю розмістити до 2000 глядачів, в Україні руйнуються спортивні об’єкти. Таких вже понад сотню. І за кожен метр зруйнованої української землі, за кожну гривню завданої шкоди наступить відплата. А тим, хто перебуває поряд з росіянами, як от чиновники ІВА, чи експрезидент Федерації боксу України Володимир Продіус, варто задуматися про публічне відсторонення від дій чергового божевільного з російським паспортом.

Others Articles