News

03.04.2024

МІЖНАРОДНУ АСОЦІАЦІЮ, ЯКА ЗНУЩАЛАСЯ З УКРАЇНИ І ПОВЕРНУЛА рф, ОСТАТОЧНО ВИКИНУЛИ ЗІ СПОРТУ


Спортивний арбітражний суд (CAS) відхилив апеляцію Міжнародної асоціації боксу (IBA) на рішення сесії Міжнародного олімпійського комітету (МОК) відкликати визнання організації, йдеться у релізі CAS. У червні МОК за підсумками голосування оголосив про позбавлення визнання IBA, якою керує росіянин умар кремльов.


У 2019 році МОК тимчасово відкликав у IBA статус визнання з економічних причин і через управлінську кризу в організації, а також висунув вимоги щодо реформ. У середині червня IBA подала апеляцію до CAS на це рішення і попросила суд призупинити дію рекомендацій МОК до ухвалення остаточного вердикту суду.


Рішенням CAS зазначається, що IBA не відповідає умовам, встановленим МОК для визнання організації.


- IBA не підвищила свою фінансову прозорість та стійкість

- IBA не змінила свій процес щодо рефері та суддів, щоб забезпечити його чесність

- IBA не забезпечила повну та ефективну реалізацію всіх запропонованих заходів "Групою з реформи управління", створеної МОК"Комісія CAS дійшла висновку, що ці три елементи виправдовували рішення сесії МОК про відкликання визнання IBA, і наголосила, що право МОК контролювати обставини та умови, на яких воно надає визнання, переважує особисті права IBA", - йдеться у релізі CAS.


У 2023 році IBA допустила російських та білоруських спортсменів на міжнародні змагання з національною символікою всупереч рекомендаціям МОК.


Раніше в IBA також наплювали на рішення CAS про заборону проведення виборів президента і переобрали кремльова. В результаті затятий фанат диктатора володимира путіна наклав санкції на Україну.


У вересні позаминулого року ІBA заборонила юніорській збірній нашої країни виступати під національним прапором на чемпіонаті Європи. У відповідь наша команда оголосила бойкот і знялася зі змагань. Легендарний Олександр Усик підтримав співвітчизників і звернувся до кремльова.


Джерело: obozrevatel.com

Others News