Articles

10.02.2023

"КРОК ДО ЕЛІТИ": ВІКТОР ВИХРИСТ ПОБОРЕТЬСЯ ЗА ТИТУЛ, ЯКИМ ВОЛОДІЄ НЕПЕРЕМОЖНИЙ КУБИНЕЦЬ

30-річний український проспект надважкої ваги Віктор Вихрист в неділю зранку за київським часом зустрінеться зі своїм ровесником з Куби Леньєром Перо. На кону бою, розрахованого на 10 раундів, стоятиме титул WBA Fedelatin, яким з грудня 2020 року володіє кубинець. Сьогодні, 10 лютого, о 21:00 год. за київським часом відбудеться церемонія офіційного зважування учасників боксерського шоу. Пряма трансляція планується на сторінці Kamp-sport в Instagram.


Трансляція поєдинку Вихрист - Перо також відбудеться на цій сторінці. Початок українсько-кубинського протистояння 12 лютого о 6:00 год. за київським часом.Обидва суперники провели успішну любительську кар'єру, а нині крок за крок наближаються до вершини надважкої ваги, поки йдучи без поразок. В послужному списку Вихриста 11 переможних боїв (7 нокаутом), Перо - 8 (5). В рейтингу популярного статистичного сайту Boxrec Вихрист на 56-му місці серед 1339 супертяжів світу, його суперник - на 75-му.


Цікаво, що Леньєр Перо - третій суперник у профі-кар'єрі Вихриста, який підходить до бою з українцем, не маючи поразок. Двом попереднім - Вільмеру Васкесу з Венесуели і поляку Яцеку Пйонтеку - "Victor Faust" дав відчути гіркоту першої поразки. Як буде з Перо? Просто в цьому поєдинку Вихристу точно не буде. Суперник - серйозний, кваліфікований, майстерний, потужний і ударний. Шульга. Майже не поступається українцеві в габаритах. Однозначно, бій з неабиякою інтригою, в якому перемогти може кожен. І переможець перейде на новий рівень хевівейту."В разі перемоги кожен з нас може вступити в еліту", - заявив напередодні Віктор Вихрист на передматчевій пресконференції. Будемо сподіватися, що ним стане український боксер.

Kamp-Sport

Others Articles