News

06.10.2022

КОСТЯНТИН ДОВБИЩЕНКО БОКСУВАТИМЕ ЗІ СПАРИНГ-ПАРТНЕРОМ УСИКА ДАМІАНОМ КНИБОЮ


Український супертяж з Харкова Костянтин Довбищенко, який представляє Академію боксу імені Андрія Котельника, цього вікенду боксуватиме зі спаринг-партнером Олександра Усика поляком Дам’яном Книбою. Бій відбудеться на батьківщині суперника Довбищенка у Катовіце. 7 жовтня спортсмени візьмуть участь у церемонії зважування, а сам бій відбудеться 8 жовтня.


Даміан Книба – польський супертяж, який допомагав Олександрові Усика готуватися до поєдинків проти Ентоні Джошуа. Поляк на професійному рингу провів уже 8 поєдинків, у яких здобував перемоги. За плечима поляка вже є поєдинки у США.


В Костянтина Довбищенка на професійному рингу уже 20 боїв: 9 перемог, 10 поразок та одна нічия. Сьогодні боксер тренується у Львові під керівництвом Романа Джумана.


Нагадаємо, Довбищенко мав заплаваний поєдинок зі своїм земляком Ігорем Шевазудським в Німеччині, однак через хворобу останнього цей бій скасували.


Рейтинговий бій між Довбищенком та Книбою максимум складатиметься з восьми раундів. Станом на сьогодні поляк 95-ий у світовому рейтингу, а українець – 170-ий.


Триматимемо кулаки за Костянтина!

Others News